Announcement

Collapse
No announcement yet.

Stare Gamedesire

Collapse
X
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • Stare Gamedesire

  hejka

  kto by wrócił do starego Gamedesire?

  bilard, pokoje, turnieje

  boże to były czasy

  wypowiadać się, może jakieś zdjęcia

 • #2
  Ja bym chętnie wrócił. Kiedyś w pokera było duuuuuuużo więcej turniejów zarówno tych tanich jak i droższych (Calisto ,Mars,Blaster,Neptune ,Venus i jakieś droższe ale nie pamiętam nazwy) . W bilardzie można sobie było stworzyć pokój ligowy, gdzie nie grało się jakiś randomowych meczy , tylko wg rozpiski o tej i o tej godzinie. A w snookerze były właściwe zasady a nie jak teraz miss kiedy komputer sobie da. Vip był coś warty , teraz status nic nie daje. Tu coś się zawsze działo , teraz jest dużo spokojniej. Cytując typowego Janusza kiedyś to kurła było.

  Comment


  • #3
   Stary bilard jest cały czas dostępny. Tylko graczy w pokojach brak

   Comment


   • #4
    Originally posted by Capone15042
    Najbardziej prestiżowym turniejem w bilarda 2008 był turniej o Milion żetonów. Zapisy zaczynały się bodajże o 18.30 i trwały...parę sekund, bo tylu było chętnych do gry, a miejsc było tylko 100. System był pucharowy, by dojść do finału należało pokonać co najmniej chyba 6-ciu przeciwników...Minusem było tylko 15 sekund na ruch. Ograniczenie czasowe zrobiono by gracze nie mogli korzystać z tzw programów, linijek i innych czarów... Jednak nawet te 15 sekund starczało niekórym "programistom"..Ech..To były czasy! A gracze tacy jak Sienek, czy wchliński przeszli do historii GD nie tylko ze względu na ponad 7tysięczne rankinki...Po prostu to byli mistrzowie!
    ja nie pamiętam zeby było 15 sek, zawsze było 30, przynajmniej w snookera, a co do tych czarów to kiedyś jeden brazyl wysyłał prywatną wiadomość na początku frejma i jak ją odczytałeś to do końca gry miałeś zablokowaną klawiate i myszke...cwaniaczek jeden. Na koniec roku był jeszcze new year snooker festival i 31 grudnia wieczorem wiara grzała w snookera gdzie te czasy...
    Last edited by lohman; 10-15-2018, 03:44 AM.

    Comment


    • #5
     Gdzie się podział Dart...
     Attached Files

     Comment

     Working...
     X