Announcement

Collapse
No announcement yet.

Stare Gamedesire

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Stare Gamedesire

hejka

kto by wrócił do starego Gamedesire?

bilard, pokoje, turnieje

boże to były czasy

wypowiadać się, może jakieś zdjęcia

Ja bym chętnie wrócił. Kiedyś w pokera było duuuuuuużo więcej turniejów zarówno tych tanich jak i droższych (Calisto ,Mars,Blaster,Neptune ,Venus i jakieś droższe ale nie pamiętam nazwy) . W bilardzie można sobie było stworzyć pokój ligowy, gdzie nie grało się jakiś randomowych meczy , tylko wg rozpiski o tej i o tej godzinie. A w snookerze były właściwe zasady a nie jak teraz miss kiedy komputer sobie da. Vip był coś warty , teraz status nic nie daje. Tu coś się zawsze działo , teraz jest dużo spokojniej. Cytując typowego Janusza kiedyś to kurła było.

Comment

Stary bilard jest cały czas dostępny. Tylko graczy w pokojach brak

Comment

Gdzie się podział Dart...
        Attached Files

Comment

Jakiś czas temu dostałem bana na gd czy jest możliwość zdjęcia go to dla mnie bardzo ważne proszę o pilny kontakt z moją osobą

Comment

Może to jednak Ty powinieneś skontaktować się z GD, a nie oni z Tobą?
            Powinieneś skorzystać z tej opcji do kontaktu z GD i zapytać
            https://www.gamedesire.com/pl/help/contact-form

czy minął okres "kary" i czy możesz wrócić?

Originally posted by _Higgins View Post
            Jakiś czas temu dostałem bana na gd czy jest możliwość zdjęcia go to dla mnie bardzo ważne proszę o pilny kontakt z moją osobą

Comment

owszem mogę ale pan dawid głowny admin mnie nie znosi a wiem że są admini którzy pozytywnie odbanuwują a odpisue mi zawsze pan dawid

Comment

Nie Zawsze Pan Dawid odpisuje "Dziekuje za maila" hehe > Adam tez i jeszcze ktos tam ale imienia juz nie czaje = ADMIN jest od tego zeby Pilnowac Porzadku na Serwerze - Portalu (jak tzw stroz prawa niby policjant tu hihi) _ zostan ADMINEM to sie przekonasz ze nie warto nim byc haha - wszystkim Zawsze cos sie tam Nie Podoba i Nie Pasi Standart haha

Comment

Zenek haha albo Zizi Top (music band) hehe - "glupie" pytanie "glupia" odpowiedz hihi

Comment

Originally posted by Irk87 View Post
                    Zenek haha albo Zizi Top (music band) hehe - "glupie" pytanie "glupia" odpowiedz hihi
                    Nie ma głupich pytań ..... są tylko głupie odpowiedzi

Comment

Hej,

Może moje pytanie wyda Wam się niemądre, ale zadam je, bo ciekawość mnie zżera. Często jak gram w pokera, to na czacie publicznym, widzę jak gracze piszą ''zzzzzzzz" (ilość "z" jest różna).
                      I stąd właśnie moje pytanie. Co to oznacza? Ktoś jest może wtajemniczonych w ten slang?

Pozdrawiam

Comment

To oznacza że śpisz. Ktoś czekał na coś dłużej i napisał zzzzz, że czeka...

Comment

Albo inaczej - żeby ktoś szybciej grał, nie spał :d

Comment

Sandra fachowiec!

Comment

Ale chyba dobrze wytlumaczylam? ;p

Comment

Working...
                              X