Announcement

Collapse
No announcement yet.

problem z grą buraco

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• problem z grą buraco

Witam . Proszę mi powiedzieć dlaczego gdy gram w buraco zawsze na tej grze mnie system wyrzuci , zaczyna się od migania ,a pózniej pisze nie można połaczyć się internetem , choć internet działa.To trwa jakies parę minut gdy otworze szybko nowe okno i próbuje wejść nie mogę . Co z tymi grami się dzieje .???/ Tylko na buraco tak mnie wyrzuca . Nie mozecie tego jakoś naprawić .Szkoda tylko, że gdy mam dobre karty lub wygrywam to wtedy mnie wyrzuci. i tak mam przegraną i tak . Zróbcie cos z tym g..... . Szkoda czasu na takie dziadostwo.ćhę się odprężyć przy grach a nie denerwować bo nie możecie nad tym zapanować .

Normalne zagrywki GD, ja mam na tuniejach taką ich zagrywkę,jak mam same bloty typu 72 to mnie trzymają na tym samym miejscu, niech mi zacznie dochodzić karta to wiadomo przerzutka na inny stół i znowu kaplica.Odgórne sterowanie :x

Comment

Ja mam inny problem Nie mogę wejsc na buraco ani na tysiaca gra się nie ładuje , na pokera mogę wejsc bez problemu Gram z przeglądarki Mozzilla było dobrze a teraz nie chce się załadować nie wiem czemu Na chrome owszem Moze zna ktoś przyczyne tego???
      Last edited by Ania....pl; 02-01-2019, 12:52 PM.

Comment

Poczekaj spokojnie kilka dni, samo się naprawi też tak miałam 2 tygodnie temu, nie otwierała się żadna gra.

Comment

Cierpliwości, cierpliwości i jeszcze raz cierpliwości. To podstawowe cechy charakteru, które pozwolą Ci egzystować na tej stronie.

Comment

Working...
          X