Announcement

Collapse
No announcement yet.

Snoker polo live

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Snoker polo live

jest tu jakiś administrator tej zjeban... gry SNOKER LIVE PRO??? może w końcu naprawicie usuniecie te usterki z tego snokera? ile można non stop cos jak nie zerwie polaczenia to znowu bili się nie da uderzyć tu gracze graja o zetony !!!!!!! A tu grasz grasz fajnie idzie break rosnie a nagle h... zerwie polaczenie albo blad jakiś przesada zrobicie cos z tymi bledami czy wy tylko t jesteście od blokowania graczy za jakies chamstwa bo widze ze tylko to potraficie nic więcej ale żeby gre naprawić to już nie umiecie BŁEDY BŁEDY i nic więcej z grac się nie da zrobcie nawa strone do otwierania snookera a nie tak jak jest bo tylko bledy sa albo odzyskiwania polaczenia KKKKKKK ADMIN ZROBCIE COS Z TYM żeby gracze w końcu mogli siasc i grac normalnie a jak nie umiecie to najlepiej się zwolnijcie

Już tyle gier przegrałem przez takie cos a tu się nieraz gra o wysokie stawki nie może tak być kkkkkkkkkkkk wescie w końcu to naprawcie bo kkkk katasrofa ADMIN????????????? umiesz czy taka laj.... z ciebie?

Comment

Zrób zrzut ekranu i wyślij go do administratora, a oni powinni zwrócić Ci pieniądze. Uwzględnij jak najwięcej szczegółów.

Comment

Z jakiej racji ktoś ma zwracać "pieniądze" w sytuacji gdy zuch przegrywa ze swojej winy ? Jakos ja nie mam takich problemów
        Pozdrawiam

Comment

play hard go pro ; ) oczysc sobie gosciu kompa z syfu albo przeskanuj kompa jakims mam. mi tez mogbliby zaplacic za te rozdania "przerwane" DDDDD admin ! jak i jemu to i mi pozdro dla zucha rechy

Comment

Dzięki, pozdrawiam również

Comment

Working...
            X