Announcement

Collapse
No announcement yet.

czat pod bilardem

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• czat pod bilardem

witam
    czy ten czat pod pro pool live w ogole dziala, ktos tam pisze? kiedys dziesiatki graczy pisaly, przekrzykiwali sie, a teraz ani jednego wpisu mimo ze prawie 7 tysiecy osob online. moze mi os nie dziala? nie widac nawet wiadomosci ktora ja wysylam

Dlaczego uruchomiłeś dwa wątki na ten sam temat?

Comment

Originally posted by pigwapigwa View Post
      witam
      czy ten czat pod pro pool live w ogole dziala, ktos tam pisze? kiedys dziesiatki graczy pisaly, przekrzykiwali sie, a teraz ani jednego wpisu mimo ze prawie 7 tysiecy osob online. moze mi os nie dziala? nie widac nawet wiadomosci ktora ja wysylam
      bo kiedys byl jeden czat dla wszystkich, a dzisiaj zalezy to od tego jaki język strony masz wybrany.. być może polscy użytkownicy nie korzystają zbyt często z tej opcji, bądź masz zmieniony na jakiś inny w co wątpie.
      Pozdrawiam

Comment

witam
        Jeżeli masz nowe konto, to trzeba zaczekać bodajże 5 dni i wtedy będziesz miał/miała chat

Comment

Ninja82 jakie dwa watki?

Zuch Recha ArturPL mam konto od roku i zweryfikowane a nic nie widze, nawet jednego wpisu no i nie widac nawet gdy ja cos napisze wiec to blad raczej jakis

Comment

Ninja82 jakie dwa watki?

Zuch Recha ArturPL mam konto od roku i zweryfikowane a nic nie widze, nawet jednego wpisu no i nie widac nawet gdy ja cos napisze wiec to blad raczej jakis
            aa znam Twój problem, jaka przeglądarka ?

Comment

ok juz wszystko jasne, na chrome i operze nie dziala a na firefoksie tak, szkoda bo chrome najbardziej lubie, dzieki za odp

Comment

ok juz wszystko jasne, na chrome i operze nie dziala a na firefoksie tak, szkoda bo chrome najbardziej lubie, dzieki za odp
                ok to nie tlumacze dalej
                pozdro

Comment

na końcu pasku adresu w Google Chrome jest puzel, kliknij i tam zezwól na uruchamianie flasha

Comment

juz ok, dzieki

Comment

Working...
                    X