Announcement

Collapse
No announcement yet.

NOWA wersja Pool Live Pro!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• NOWA wersja Pool Live Pro!

Nasz Pool w wersji Unity jest już prawie gotowy. Testujcie i powiedzcie co myślicie. Każda opinia ma dla nas znaczenie https://www.gamedesire.com/pl/poollivepro-2017/play

Siemanko!
    Jak mam byc szczery, to zmiany w porownaniu z pierwotna wersja nie sa zbyt korzystne dla graczy
    Sterowanie jest kompletnie inne, a co za tym idzie - troche trudniej sie gra
    Moze z czasem sie przyzwyczaimy, ale na ten moment, to zdecydowanie wole ta starsza wersje bilarda
    Aby wykonac uderzenie, to musze nakierowac na kij, by wyczuc sile zagrania - wczesnij robilo sie wszystko, przy uzyciu jedynie lewego przycisku myszki
    Z rotacjami takze jest lekki problem, gdyz nie wystarczy jedynie ustawic na bialej bili kierunek, ktory nas interesuje (tak jak to bylo wczesniej), ale dodatkowo musimy jakby wyjsc z tego sterowania, by dana rotacje zastosowac. Komunikacja na czacie takze jest nam narzucana, a wystarczylo by odblokowac mozliwosc swobodnego pisania i wygladalo by to, o niebo inaczej, a co za tym idzie - lepiej. Reszta jest do zaakceptowania. Zagralem doslownie kilka partii, ale ciezko sie przestawic z wczesniejszego sterowanania, na to obecne
    Tak czy siak to jest kolejna nowosc na tym portalu, wiec nie ma co sie specjalnie co czepiac, choc mysle, ze zmiany sterowania byly zbedne
    Mam nadzieje, ze dolozycie kilka nowych osiagniec, by bylo o co walczyc ze zdwojona sila hehe. W pierwszej kolejnosci wprowadzil byl nowe osiagniecie tj break 100 pkt, a takze i maxa.
    Kazda setka powinna byc liczona, by zdobycie np 10, 50, 100 itd dawalo konkretny, nowy osiag na naszym profilu. Z maxami podobnie tj 147 powinno byc nagradzane np 20 , badz tez 50 pkt, a za super maxa tj 155 pkt powinno sie dostawac 100pkt. Osiagniecie kombo czyli wbicie 4 bill za jednym uderzeniem takze powinno byc liczone, gdyz na starszej wersji mialem takich wbic kilka, a osiagniecia brak.Fajnie, ze stale udoskonalacie te gry - mam nadzieje, ze bedziecie sie liczyc z opiniami graczy, dzieki ktorym nikt nie bedzie narzekal. Puki co, to jestem umiarkowanie zadowolony,a le mysle, ze mozna tu wiele poprawic, by gry dzialaly na bardzo wysokim poziomie POZDRAWIAM <beer>

Comment

Dziękujemy za feedback. Sterowanie jest zaczerpnięte z wersji mobilnej i można je wyłączyć / powrócić poprzedniego. Aby to zrobić, należy wejść w ustawienia i odznaczyć "Precision steering".

Comment

Kiedy można się spodziewać wersji finalnej? Czy jeżeli już takową wprowadzicie, to stara wersja pool live pro zniknie z serwisu? Czy będzie wprowadzona opcja czatu?

Comment

Jak włączyć full screen? I na damski **** robicie gry we flashu jak za parę lat nie będzie go obsługiwać żadna przeglądarka?
          Jak chcecie mieć więcej graczy to zróbcie nową wersje na zasadzie Bilardów 2009!

Comment

Zastanawiam się po co powstał ten wątek, jeżeli jest to nowa gra i powstaje specjalny wątek do niej w którym chcecie opinie itp. to jak gracze się o coś pytają, to wypadałoby odpisać. Co do gry to mam takie pytanie, czy jeżeli ustawiam rotację to musi za każdym razem pojawiać się ta bila na środku stołu z możliwością wyboru kierunku rotacji. Wystarczyłoby gdyby szło zaznaczyć tam z boku rotację tak jak jest to na starym pool live pro. Czy będzie wersja Polska wersja tej gry?

Comment

@EssaSound - nowa wersja gry powstała właśnie po to, żeby "uwolnić" się od Flasha i jest napisana w Unity. Kolejne wulgaryzmy w Twoich wypowiedziach poskutkują banem.

@19adi93 - ten wątek powstał po to, żeby poznać Waszą opinię i dzięki temu wprowadzić niezbędne poprawki. Na większość pytań niestety nie jesteśmy w stanie udzielić odpowiedzi w tym momencie. Wersja Flash zniknie w momencie, kiedy wszystkie przeglądarki przestaną obsługiwać tą technologię.

Comment

Witam,
                Zgadzam się z przedmówcą - sterowanie jest nie tyle trudniejsze co bardzo nieprecyzyjne w porównaniu z poprzednimi wersjami. Zwłaszcza w kwestii ustawienia siły uderzenia.
                Najistotniejsze jednak jest prawdopodobieństwo popełnienia przypadkowego faulu - w przypadku wciśnięcia myszki kij niejednokrotnie minimalnie się naciąga czego nie widać gołym okiem. Gdy chce skorygować ustawienie, zwalniając przycisk kij uderza białą z minimalną siłą efektem czego oczywiście jest faul. Myślałem, że to może wina myszki, ale sprawdziłem na innej - to samo.

Co do czatu - rzeczywiście szkoda, że nie można porozumieć się z przeciwnikiem (poza oczywiście mini-czatem, który jest raczej mało "komunikatywny").

Odnotowałem też kilka glitch-ów i momentami bardzo dziwnych, dotąd niespotykanych w poprzednich wersjach sytuacji na stole. Chętnie opiszę szczegółowo w wolnej chwili wraz z załączonymi screenami. Pytanie tylko do moderatora/admina - czy umieścić opisy w tym wątku czy gdzieś indziej?

Comment

@roni30 najlepiej jak umieścisz cały swój feedback w tym wątku. Z góry dziękujemy!

Comment

Ja mam pytanie czy w tej nowej wersji wrócą eventy czy po prostu zrobicie nową wersję i dalej nic się nie będzie działo jak ostatnimi czasy.

Comment

Working...
                    X