Announcement

Collapse
No announcement yet.

Oszust

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Oszust

Witam serdecznie. Otóż podczas jednej z dzisiejszych rozgrywek w Bilarda 8 (stawka 2500), ujrzałem coś dziwnego. Otóż gracz o nicku KAPENG (Filipiny) podczas swojej serii ruchów nagle dostał Białą z ręki.. słyszałem że są takie programy ułatwiające tą grę. Gracz dopiero z 13lvl a ma praktycznie wszystkie cięższe osiągnięcia zdobyte. Sam mam wysoki procent zwycięstw ale to kwestia skupienia i dobrej myszki
    Druga sytuacja gracze z nickami typu Guest94827593857XXXXXX -nie wiem jak to opisać, ale kiedy wykonują ruch mają odciągnięty kij od bili tak jakby strzelali, ale jeszcze ruszają kijem (a normalnie po odciągnięciu kija nie ma możliwości ruszania nim) i do tego trafiają nie trafialne bile.. jeden z takich osobników zepsuł mi serię 17 zwycięstw.
    A dla oszustów którzy to czytają, nie psujcie zabawy innym uczciwym graczom.

Przestawianie bialej to oczywiście program natomiast mierzenie z odciągniętym kijem to rzecz normalna wystarczy ze cie zlaguje na chwile (ps. lvl nie gramoze mieć nowy nick)

Comment

Hmm możliwe, że to lagi aczkolwiek dziwne, że widzę to tylko u graczy z tymi nickami. Czasami rzeczywiście sporadycznie to widać.. ale w tych przypadkach to przesada.

Comment

Working...
      X