Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bilard 8 2009

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Bilard 8 2009

Witam. Czy jest jeszcze możliwość gry w bilard 8 w starszej wersji ponoć opisanej jako bilard 8 2009 ? Znam tamtą wersję. Nowych nie. Jeśli tak to proszę o link do tej wersji. Dziękuję.

Originally posted by VEINED View Post
    Witam. Czy jest jeszcze możliwość gry w bilard 8 w starszej wersji ponoć opisanej jako bilard 8 2009 ? Znam tamtą wersję. Nowych nie. Jeśli tak to proszę o link do tej wersji. Dziękuję.
    https://www.gamedesire.com/pl/game/pool-8-2009

Comment

Witaj oj super by było wrucić do tej starej wersji blarda 8 bym sobie pograła lepszy był ale może administrator przemyśli to i będzie ponownie bardzo bym prosiła bardzo dziękuje i pozdrawiam waszą całą redakcje wp

Comment

Witam serdecznie jak wyglada sprawa z zagraniem w ta starsza wersje jest opcja sciągnij ale pozniej wyskakuje taki komunikat "Instalacja gry Bilard 8 - 2009 może wymagać uprawnień administratora w systemie operacyjnym."?? prosze o pomoc

Comment

Taki sam mam problem.Otrzymałem odpowiedź: Problem polega na tym, że Mozilla w wersji 52 przeglądarki zablokował wtyczki NPAPI, co uniemożliwia uruchamianie naszych gier w wersji zaawansowanej. Jedynym rozwiązaniem jest zainstalowanie Firefoxa 51.x i wyłączenie aktualizacji przeglądarki w Narzędzia -> Opcje -> na liście Zaawansowane i kolejno zakładka Aktualizacja i 3 opcja na tej liście.

Link do starszej wersji Firefoxa:
          http://download.komputerswiat.pl/int...lla-firefox-51

Życzę miłego dnia.

Comment

W dniu 07 marca 2017 roku Mozilla wprowadziła nową wersję przeglądarki FF ozn. jako 52.
            Jeżeli ktoś miał ustawiona automatyczną aktualizację przeglądarki Mozilla to z dotychczasowej 51.0.1 przeskoczył na 52.0 i utracił możliwości nie tylko gry w wersji Exe w bilarda, pokera czy bingo.
            Click image for larger version

Name:	FF52.jpg
Views:	1
Size:	100.2 KB
ID:	55314
            Aby więc dalej grać i cieszyć się grami w wersji Exe należy powrócić do zainstalowania poprzedniej przeglądarki , np. FF w wersji 51.01.1 jak podany link

Przed instalacją poprzedniej wersji należy usunąć z komputera wersję FF 52. Aby pozostały zapisane poprzednie linki jako ulubione z przeglądarki można skorzystać z Synchronizacji aboutreferences.

tylko należy pamiętać a tym aby wyłączyć automatyczne aktualizacje przeglądarki tak jak widać poniżej

Name:	opcje.jpg
Size:	91.9 KB
ID:	55315

Originally posted by spec_505 View Post
            Taki sam mam problem.Otrzymałem odpowiedź: Problem polega na tym, że Mozilla w wersji 52 przeglądarki zablokował wtyczki NPAPI, co uniemożliwia uruchamianie naszych gier w wersji zaawansowanej. Jedynym rozwiązaniem jest zainstalowanie Firefoxa 51.x i wyłączenie aktualizacji przeglądarki w Narzędzia -> Opcje -> na liście Zaawansowane i kolejno zakładka Aktualizacja i 3 opcja na tej liście.

Link do starszej wersji Firefoxa:

Życzę miłego dnia.

Comment

Dostałam od admina: Jedynym rozwiązaniem jest zainstalowanie Firefoxa 51.x i wyłączenie aktualizacji przeglądarki w Narzędzia -> Opcje -> zakładka Aktualizacja i 3 opcja na tej liście. Link do starszej wersji Firefoxa: http://download.komputerswiat.pl/int...lla-firefox-51 Podczas instalacji gry, gdy pojawi się białe okienko, proszę odczekać około 2-3 minut i uruchomić komputer ponownie. Gra powinna działać pod kontrolą przeglądarki Firefox 51.

Comment

Bzdura, na internet explorer wszystko działa normalnie, od dawna korzystam wyłącznie z tej przeglądarki. Nie ma żadnych aktualizacji, które zazwyczaj powodują coraz mniej płynne ich działanie.
                Polecam internet explorer - bez problemu wszystko działa.

Comment

Ja również korzystam z IE, działa z win 8 jak i 10, pozdrawiam

Comment

`Rudzia` masz rację. Mam Win10 i jest przeglądarka IE11.
                    Z tej przeglądarki można otworzyć gry w systemie Exe.
                    Co prawda rzadko korzystam z tej przeglądarki, ale przed chwilą sprawdziłem czy można na niej otworzyć Poker Exe.
                    Okazuje się że można co bez problemu, co zamieszczam na screenie.

Ten link który podaje wyżej mike jest nieczynny gdy chcemy wrócić do FF 51.
                    Jedynie aktywna jest opcja opisana w #6

Name:	InterExplor.jpg
Size:	84.2 KB
ID:	55996
                    Originally posted by `Rudzia` View Post
                    Ja również korzystam z IE, działa z win 8 jak i 10, pozdrawiam

Comment

Ja na 8 ani na 10 nie miałam explorer Tylko EDGE jest bezpośrednio wbudowana, ale to nie oznacza ...że IE nie można otworzyć tylko zapewne wiele os. o Tym nie wie ;p
                      http://pl.ccm.net/faq/7141-jak-wlacz...r-w-windows-10
                      Last edited by ^_IzzyIce_^; 03-23-2017, 12:50 AM.

Comment

Troszkę wysiłku nie zaszkodzi a wzbogaci o dodatkową wiedzę

Comment

Jeśli ktoś by chciał skorzystać z mojej pomocy i otworzyć Internet Explorer na skróty to Menu Start > Akcesoria systemu > Internet Explorer

Comment

Jednak ten poczciwy Inter Explorer 11 wraca do łaskClick image for larger version

Name:	Interrr.jpg
Size:	91.1 KB
ID:	56111

Comment

Co u mnie może być nie tak, że ani na Mozilli wersja 51....ani na IE11 nie odpala mi plików .exe do pobrania i zainstalowania, cały czas od razu podłącza mnie pod nowy bilard, U Was śmiga a u mnie kiszka. Help

Comment

Working...
                              X