Announcement

Collapse
No announcement yet.

Informacje od graczy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

właśnie grałem w snookera z kolesiem o nicku Andi ID :20858637 jako awatar miał swastykę , może ktoś z administracji coś by z tym zrobił bo założę się że nie jestem jedynym którego takie symbole rażą

Comment

Zmieńcie, proszę , zasady gry w snookera. Przy błędzie podczas wychodzenia ze snookera dajcie możliwość powtórzenia uderzenia. Gracze zaczynają po prostu oszukiwać wykorzystując fakt, że poza 4pkt karnymi nie czeka ich nic złego. Odechciewa się grać, ja na dzisiaj mam dosyć po dwóch takich grach.

Comment

Ogromne błędy w grze!! Gram w snookera i to co się tam odwala jest nie do pojęcia.

1.Po chwilowym wejściu w inną kartę podczas rozgrywki gra zacina się i nie mogę oddać uderzenia - muszę resetować grę i często jestem na straconej pozycji (nie, nie tylko na moim komputerze).
        2.Kolorowe bile po wbiciu czasami nie wracają na swoje miejsce pomimo, że obok sąsiadującej bili spokojnie by się zmieściły.
        3.W momencie, kiedy gram i oddaję strzał a przeciwnik poddaje się, następuje tzw misscue - biała bila rusza się kawałek i tyle lub pudłuję mocno bo wskaźnik przesuwa mi się (mimo, że nastawiam już siłę i nie powinno się ruszać).
        4.Mało opcji czatu, brak otwartego czatu albo chociaż kupna czatu normalnego.
        5.Dlaczego nie mogę wyszukać wszystkich graczy?! Tych z facebooka i guestów nie mogę znaleźć w bazie! Dlaczego oni mogą grać jak nie mają nawet konta?? + próbowałem znaleźć dwóch moich znajomych i ich zaprosić (mają konta założone tu i dopiero oni po kilkunastu róbach mnie znaleźli i zaprosili).
        6.W większości przypadków ja rozbijam (raz nawet 10 razy z rzędu).
        7.Bila po nadaniu rotacji nie słucha się (idzie w inną stronę niż powinna, używam kija narodowego).
        8.Przegrałem framea po tym jak trzykrotnie nie trafiłem w czerwoną bilę (nie było snookera).Jest taka zasada w grze ale po drugim nietrafieniu w widoczną bilę dostaje się ostrzeżenie, że w przypadku kolejnego pudła traci się partię. Ja tego ostrzeżenia nie dostałem i przegrałem grę.
        9.Brak punktacji która na bieżąco liczy stratę lub przewagę moją do przeciwnika tzn (ile jest straty/przewagi i ile punktów zostało na stole). Grając nie ma czasu na liczenie punktów i decyzji czy można wbijać czy trzeba stawiać snookera, tym bardziej, że jest ograniczony czas i należy szybko liczyć, często brakuje czasu na poprawne uderzenie bili.
        10.Próba ponownego połączenia zabiera mi połowę z czasu uderzenia. ZRÓBCIE COŚ Z TYM!!!

Wad jest dużo więcej...
        Przez te błędy potraciłem masę pieniędzy i spadły mi procenty w wygranych. Dla mnie to co się dzieje w tej grze to cyrk, brać się do roboty i poprawiać to natychmiast bo utrudniacie życie graczom!!!

Comment

Originally posted by Szarold View Post
          Ogromne błędy w grze!! Gram w snookera i to co się tam odwala jest nie do pojęcia.

1.Po chwilowym wejściu w inną kartę podczas rozgrywki gra zacina się i nie mogę oddać uderzenia - muszę resetować grę i często jestem na straconej pozycji (nie, nie tylko na moim komputerze).
          2.Kolorowe bile po wbiciu czasami nie wracają na swoje miejsce pomimo, że obok sąsiadującej bili spokojnie by się zmieściły.
          3.W momencie, kiedy gram i oddaję strzał a przeciwnik poddaje się, następuje tzw misscue - biała bila rusza się kawałek i tyle lub pudłuję mocno bo wskaźnik przesuwa mi się (mimo, że nastawiam już siłę i nie powinno się ruszać).
          4.Mało opcji czatu, brak otwartego czatu albo chociaż kupna czatu normalnego.
          5.Dlaczego nie mogę wyszukać wszystkich graczy?! Tych z facebooka i guestów nie mogę znaleźć w bazie! Dlaczego oni mogą grać jak nie mają nawet konta?? + próbowałem znaleźć dwóch moich znajomych i ich zaprosić (mają konta założone tu i dopiero oni po kilkunastu róbach mnie znaleźli i zaprosili).
          6.W większości przypadków ja rozbijam (raz nawet 10 razy z rzędu).
          7.Bila po nadaniu rotacji nie słucha się (idzie w inną stronę niż powinna, używam kija narodowego).
          8.Przegrałem framea po tym jak trzykrotnie nie trafiłem w czerwoną bilę (nie było snookera).Jest taka zasada w grze ale po drugim nietrafieniu w widoczną bilę dostaje się ostrzeżenie, że w przypadku kolejnego pudła traci się partię. Ja tego ostrzeżenia nie dostałem i przegrałem grę.
          9.Brak punktacji która na bieżąco liczy stratę lub przewagę moją do przeciwnika tzn (ile jest straty/przewagi i ile punktów zostało na stole). Grając nie ma czasu na liczenie punktów i decyzji czy można wbijać czy trzeba stawiać snookera, tym bardziej, że jest ograniczony czas i należy szybko liczyć, często brakuje czasu na poprawne uderzenie bili.
          10.Próba ponownego połączenia zabiera mi połowę z czasu uderzenia. ZRÓBCIE COŚ Z TYM!!!

Wad jest dużo więcej...
          Przez te błędy potraciłem masę pieniędzy i spadły mi procenty w wygranych. Dla mnie to co się dzieje w tej grze to cyrk, brać się do roboty i poprawiać to natychmiast bo utrudniacie życie graczom!!!

Tyś sam jest zuchu jak błąd.

1. 2. 3. Wina nieodpowiedniej konfiguracji sprzętu.
          4. Jest czat na stole, w którym ujęte są najważniejsze słowa kultury osobistej podczas gry w snookera. Dodatkowo, żeby umówić się z Panna na piwo po meczu, po 7 dniach od założenia konta dostępny jest czat dla osob z różnych państw do swobodnej dyskusji. Aby zmienić wersję językową czatu wystarczy na samym dole strony po prawej stronie kliknąć "Zmień języK".
          5. Aby dodać znajomego tego z facebooka, wystarczy go poprosic o podanie numeru ID, a następnie za pomocą tego przez facebooka jest możliwość dodania takiej osoby, także za pomocą ANDROIDA itp w wersji mobilnej.
          Natomiast przez np. gamedesire wystarczy poprosic kolege o nazwe konta, wejsc w zakładke gracze i wyszukac danej osoby, nastepnie kliknąć "dosyć widoczne" zielonkawej barwy przycisk DODAJ ZNAJOMEGO. Po tym wszystkim, po zalogowaniu sie do gry i wybraniu jednej z kilku jest możliwość zmierzenia sie z takim znajomym klikająć takie dwie szabelki czy cos podobnego obok avatara kolegi.
          6.W snookera się nie rozbija lecz zaczyna, to nie b8 bądź b9, stąd pewnie losowo wybiera osobe rozpoczynającą gre. Mi się taka opcja podoba, zawsze jest ta niepewność.
          7. To zapewne Twoje brak doświadczenia z tą aplikacją, jak coś zapraszam na korepetycje i tłumaczenie jak i kiedy sie zachowuje bila po nadaniu rotacji - u mnie takiego problemu na przyklad nie ma, ale nie tylko u mnie.
          8. Musisz pamiętać, że to tylko głupia gierka i nie ma tam sędziego który musi podjąć decyzje. Jest wiele takich sytuacji, ale juz nie chce mi sie tego tłumaczyć-dam Ci szanse pomysleć.
          9. Pamiętaj, że snooker nie został stworzony z myslą o nieukach którzy nie potrafią nauczyc sie liczyc prostych rzeczy.
          Ja na przykład widze ile bil jest na stole i jakie to są bile, można to zrobic nie tracąc czasu na przyklad w trakcie gry wzrokiem ?
          Wszystkie kolory to za każdym razem 27 pkt, a jedna czerwona jest liczona jako 8 pkt możliwych do zdobycia (1pkt czerwona i możliwość wbicia czarnej po niej 7pkt). No to przy na przykład 4 czerwonych wygląda to tak " (4x8) + 27 = 32+27 = 59, a licznik punktów jest pokazany obok nicku. Od większej sumy odejmujesz mniejszą i widzisz jaka jest przewaga między zawodnikami. Dalej juz powinienes sobie poradzić.
          10. Czyt. punkt 1.

Pozdrawiam

Comment

Originally posted by Zuch Recha View Post

Tyś sam jest zuchu jak błąd.

1. 2. 3. Wina nieodpowiedniej konfiguracji sprzętu.
            4. Jest czat na stole, w którym ujęte są najważniejsze słowa kultury osobistej podczas gry w snookera. Dodatkowo, żeby umówić się z Panna na piwo po meczu, po 7 dniach od założenia konta dostępny jest czat dla osob z różnych państw do swobodnej dyskusji. Aby zmienić wersję językową czatu wystarczy na samym dole strony po prawej stronie kliknąć "Zmień języK".
            5. Aby dodać znajomego tego z facebooka, wystarczy go poprosic o podanie numeru ID, a następnie za pomocą tego przez facebooka jest możliwość dodania takiej osoby, także za pomocą ANDROIDA itp w wersji mobilnej.
            Natomiast przez np. gamedesire wystarczy poprosic kolege o nazwe konta, wejsc w zakładke gracze i wyszukac danej osoby, nastepnie kliknąć "dosyć widoczne" zielonkawej barwy przycisk DODAJ ZNAJOMEGO. Po tym wszystkim, po zalogowaniu sie do gry i wybraniu jednej z kilku jest możliwość zmierzenia sie z takim znajomym klikająć takie dwie szabelki czy cos podobnego obok avatara kolegi.
            6.W snookera się nie rozbija lecz zaczyna, to nie b8 bądź b9, stąd pewnie losowo wybiera osobe rozpoczynającą gre. Mi się taka opcja podoba, zawsze jest ta niepewność.
            7. To zapewne Twoje brak doświadczenia z tą aplikacją, jak coś zapraszam na korepetycje i tłumaczenie jak i kiedy sie zachowuje bila po nadaniu rotacji - u mnie takiego problemu na przyklad nie ma, ale nie tylko u mnie.
            8. Musisz pamiętać, że to tylko głupia gierka i nie ma tam sędziego który musi podjąć decyzje. Jest wiele takich sytuacji, ale juz nie chce mi sie tego tłumaczyć-dam Ci szanse pomysleć.
            9. Pamiętaj, że snooker nie został stworzony z myslą o nieukach którzy nie potrafią nauczyc sie liczyc prostych rzeczy.
            Ja na przykład widze ile bil jest na stole i jakie to są bile, można to zrobic nie tracąc czasu na przyklad w trakcie gry wzrokiem ?
            Wszystkie kolory to za każdym razem 27 pkt, a jedna czerwona jest liczona jako 8 pkt możliwych do zdobycia (1pkt czerwona i możliwość wbicia czarnej po niej 7pkt). No to przy na przykład 4 czerwonych wygląda to tak " (4x8) + 27 = 32+27 = 59, a licznik punktów jest pokazany obok nicku. Od większej sumy odejmujesz mniejszą i widzisz jaka jest przewaga między zawodnikami. Dalej juz powinienes sobie poradzić.
            10. Czyt. punkt 1.

Pozdrawiam
            1.Grałem na wielu komputerach, bardzo zaawansowanych technicznie, więc to nie wina sprzętu tylko konfiguracji gry.
            2,3.Wina nieodpowiedniej konfiguracji sprzętu? Zostawię to bez komentarza.
            4.Czat jest ubogi, mogliby chociaż wprowadzić kupno dodatkowego czatu za żetony.
            5.Kolejne utrudnianie życia. Zamiast zrobić to prościej to jest skomplikowane, takie czynności powinny być proste jak bułka z masłem a nie pytanie się o ID itp. Co do użytkowników gamedesire to trzykrotnie szukałem trzech kolegów i nie mogłem ich znaleźć w bazie (tak, pisałem poprawnie nazwy użytkowników). To ma być proste???
            6.Jak się zaczyna to się rozbija bile a nie np. trafia białą w kieszeń prawda?? Głupie czepianie się słówek jak nie ma się konkretnych argumentów. Można zrozumieć, że rozpoczyna się grę 3/5, to normalne, zdarza się ale 11 razy z rzędu???
            7.Oglądam snookera od zawsze i gram nie od dzisiaj i na internecie i w tego prawdziwego, więc z łaski twojej nie pouczaj mnie o poprawnym nadawaniu rotacji. Jak uderzam bilę i daję na tylną rotację a ona idzie delikatnie do przodu to wg ciebie wszystko jest ok? (Bila nie uderzana spod bandy albo znad bili - duża swoboda). To, że u ciebie nie ma takich problemów nie znaczy że u innych też nie ma. Przemyśl to.
            8.Wiele osób - w tym ja gra w tę grę po to aby odpocząć od pracy/szkoły lub innych obowiązków. W takich chwilach ostatnią rzeczą jest denerwowanie się podczas gry i to nie z powodu własnej niedyspozycji tylko tego jak gra sędziuje. Skoro nie ma w tej grze czegoś tak ważnego jak ostrzeżenie sędziego przed utratą frejma i co za tym idzie przegraniem gry to nie wiem o czym myślałeś w momencie pisania tego punktu. Zawodnik może zapomnieć o trzech pudłach ale sędzia nie powinien. Do poprawy.
            9.Nie ośmieszaj się. Jeżeli gra jest na styku a mam do wyboru uderzenie trudnej bili i ew. wystawienie się lub stawianie snookera, który też może się nie udać, to liczę punkty żeby sprawdzić która opcja bardziej mi się opłaca. Zanim coś napiszesz to pomyśl - jeżeli mam mało czasu, bo mój kij nie posiada więcej czasu na uderzenie, to ile czasu mi zostaje po przemyśleniu decyzji na spokojne odmierzenie kija i dobre uderzenie? Widziałeś kiedyś, żeby profesjonalny snookerzysta podchodził i w podobnej sytuacji bez przemyślenia tworzył tak trudne zagranie?? Zastanów się! Nie wszyscy mają kije z górnej półki i wiele czasu na uderzenie. Tego typu opinie jak twoje to ucieczka od roboty i chowanie głowy w piasek. Należy naprawić błędy aby gracze czerpaliz gry przyjemność i bawili się a nie denerwowali.
            10.Czyt. punkt 1.

Również pozdrawiam.

Comment

...
              Last edited by Zuch Recha; 01-23-2018, 08:43 PM.

Comment

Ja tu zuchu nie jestem po to by sie klocic kto ma racje a zeby pomoc ale widzę, że zostajesz przy swoim bez zadnych konkretnych pytan,
                tak więc dalej twoj odpoczynek po pracy bedzie wygladal w ten sposob a nie inny "wieczne lagi, brak podstaw matematyki itp itd"
                CALE SZCZESCIE jest juz nowa wersja gry ktora dla takich jak Ty nie korzysta z technologi flash sprawdz zuchu jak tam Twoj mocny swietnie skonfigurowany sprzet daje rade https://www.gamedesire.com/pl/poollivepro-2017 .
                Jednak z tego co wiadomo pod grą nie ma CZAT a wersja dostępna wylacznie w jezyku ang. (CHYBA)
                narka

Comment

Widzę, że mowę ci odebrało a popraw jak nie było tak i nie ma i nie będzie (oby były).

Comment

Originally posted by Szarold View Post
                    Widzę, że mowę ci odebrało a popraw jak nie było tak i nie ma i nie będzie (oby były).
                    Jak założysz swoj serwis to bedziesz mial idealny. Nie odebrealo mi żadnej mowy zuchu, po prostu masz swoje racje ktore nie mają nic wspolnego z rzeczywistym problemem i tyle, smiech z mojej strony nic wiecej
                    baj

Comment

• Originally posted by Zuch Recha View Post

Jak założysz swoj serwis to bedziesz mial idealny. Nie odebrealo mi żadnej mowy zuchu, po prostu masz swoje racje ktore nie mają nic wspolnego z rzeczywistym problemem i tyle, smiech z mojej strony nic wiecej
                      baj
                      Nie masz nic mądrego do powiedzenia to się śmiejesz. Przedstawiłeś swoje kontrargumenty, które obaliłem. Nic nie jest idealne ale ilość błędów przeraża. Baj zuchu.

Comment

• Denerwuję się grając w domino, w jaki sposób ludzie pozwalają na automatyczne granie, to zajmuje dużo czasu.
                        W snookera, kiedy ludzie się łamią, robią delikatne, delikatne rzuty do czerwonych, zasugerowałem, aby w przeszłości na przerwie białe powróciły do miejsca, gdzie nie ma piłki, w przeciwnym razie jest to siedmiopunktowy faul, jeśli podbije kolor niebieski, a potem w porządku.
                        Raz siedziałem przez prawie trzydzieści minut, prawie obserwując, jak ktoś rzuca w każde strzały.
                        Może również dać każdemu cel, a następnie podnieść poprzeczkę, bo mam dość grywania.
                        Możesz kupić celownika za pomocą sztuczek, a nawet wtedy mój przeciwnik jeszcze nie trafił podczas używania go.
                        Język polski nie jest moim pierwszym językiem, trochę wiem, ale musiałem też użyć tłumacza, więc aprobuję. Uczyń mnie administratorem i mogę pozbyć się nielegalnych przesyłek strumieniowych, które są chronione prawami autorskimi.

Comment

• Originally posted by Szarold View Post

Nie masz nic mądrego do powiedzenia to się śmiejesz. Przedstawiłeś swoje kontrargumenty, które obaliłem. Nic nie jest idealne ale ilość błędów przeraża. Baj zuchu.
                          A kim Ty tutaj "królu" jestes ,żeby oceniac czy ja mam cos mądrego do napisania ? To z pewnością jest zależne od czytających - mądry nie skomentuje bo wie kto ma racje a czemu? bo nie ma takich problemów ,ktore Ty masz a nawet jeśli ma, to ma na tyle oleju w głowie żeby samemu sobie z nimi poradzić a nie płakać na forum pod kazdym swoim postem jakie to te gierki są złe i niedobre (Sam kiedys mialem podobne problemy)
                          Jeżeli uważasz, że jest tak jak piszesz to może załóż sprawe w sądzie i walcz o swoje, masz takie prawo jezeli czujesz sie oszukany a nie na forum, gdzie przecież nikt Ci nie pomoże bo jestes najmądrzejszy piszesz swoje żale a to nie jest kościół. Albo jeszcze jest możliwość napisania bezposrednio do administracji tego serwisu wystarczy wejsc w zakladke KONTAKT na dole witryny dasz rade ? Czy lepiej pod publike sie dalej osmieszac ?
                          Siemka pozdro

PS. Ja tylko dlatego Ci odpisalem bo wiem jak Ci pomoc ale radz sobie sam zuchu, na gotowe to wiesz gdzie mozna isc masz wystarczająco dużo wskazówek jak jestes mądry to sobie dasz rade hehe
                          __________________________________________________ ____________
                          Temat zamknięty.
                          Last edited by Zuch Recha; 01-26-2018, 05:51 PM.

Comment

• Originally posted by Zuch Recha View Post

A kim Ty tutaj "królu" jestes ,żeby oceniac czy ja mam cos mądrego do napisania ? To z pewnością jest zależne od czytających - mądry nie skomentuje bo wie kto ma racje a czemu? bo nie ma takich problemów ,ktore Ty masz a nawet jeśli ma, to ma na tyle oleju w głowie żeby samemu sobie z nimi poradzić a nie płakać na forum pod kazdym swoim postem jakie to te gierki są złe i niedobre (Sam kiedys mialem podobne problemy)
                            Jeżeli uważasz, że jest tak jak piszesz to może załóż sprawe w sądzie i walcz o swoje, masz takie prawo jezeli czujesz sie oszukany a nie na forum, gdzie przecież nikt Ci nie pomoże bo jestes najmądrzejszy piszesz swoje żale a to nie jest kościół. Albo jeszcze jest możliwość napisania bezposrednio do administracji tego serwisu wystarczy wejsc w zakladke KONTAKT na dole witryny dasz rade ? Czy lepiej pod publike sie dalej osmieszac ?
                            Siemka pozdro

PS. Ja tylko dlatego Ci odpisalem bo wiem jak Ci pomoc ale radz sobie sam zuchu, na gotowe to wiesz gdzie mozna isc masz wystarczająco dużo wskazówek jak jestes mądry to sobie dasz rade hehe
                            Hipokryzja w czystej postaci z twojej strony. Sam ocenia a innych gani. Zanim zaczniesz się wymądrzać to przeczytaj co sam napisałeś wcześniej. Na temat problemów z grą nie wypowiadaj się, bo znowu pokazujesz, że nie masz nic konkretnego do powiedzenia. Z resztą syty głodnego nie zrozumie. Nie masz takich problemów to nie zrozumiesz. Jakbyś był bardziej spostrzegawczy to zobaczyłbyś co jest napisane w pierwszym komentarzu na tym forum. Aha, i to, że ktoś podaje swoją opinię na temat gry i wskazówki jak ją usprawnić to się ośmiesza? Mało bystry jesteś, dużo osób już oceniało tę grę i wszyscy się ośmieszyli?? Daj pan spokój...

Comment

Working...
                            X