Announcement

Collapse
No announcement yet.

Informacje od graczy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Informacje od graczy

Czy jest coś czym chciałbyś się z nami podzielić? Masz pomysł jak można usprawnić elementy gry lub chciałbyś powiedzieć czego Ci brakuje w naszych grach? To jest miejsce do tego. Czytamy wasze komentarze i rozmawiamy z zespołem oraz wprowadzamy zmiany, które mają uatrakcyjnić rozgrywkę. Czekamy na wasze opinie!

Witam. O samej grze nie potrafię niczego napisać, bo zielona w te kulki jestem.Chęci do gry są, ale umiejętności ...zerowe. W ramach testowania nowego forum należało tu COŚ napisać.

Comment

Witaj Paulo, nic sie nie martw nauczymy Cie grac

Comment

Witaj Andrzeju, już się nie martwię.

Comment

Ciesze sie Click image for larger version

Name:	emoty074.gif
Views:	3
Size:	44.3 KB
ID:	653

Comment

Jak dla mnie PLP jest super gra wydaje mi sie ,ze jest najmniej stresujaca tak ,ze Szacun Panowie !!!!
            Last edited by kaska433; 09-01-2015, 04:20 PM.

Comment

To forum teraz może przerodzić się w współzawodnictwo graczy.
              Kto najciekawszy wstawi gift
              Jezeli tak będzie to profile graczy odchudzono a forum rozbudowano
              Proponuję, aby nie było to w każdym dziale.

Comment

Taki off top się tutaj robi widzę
                Ps. emotikony bardzo syte

Comment

ha ha ha jak tak bardzo przeszkadza to off top to mozna edycje zastosowac i tu duzy plus bo nawet po kilku godzinach od zamieszczenia postu mozna w nim cos jeszcze zmienic
                  Ps. jak testy to wszystkiego

Comment

Off top, czy nie off top,..... ważne, że testujemy forum.

Comment

Ale przecież nie napisałem, że ten off top jest zł czy coś w tym rodzaju Jak najbardziej na plus, niech sie forum rozwija na wszystkie sposoby :P

Comment

Otóż to!......

Comment

Do tej pory kochani nie daliscie graczom odznaczen za rozegranie pierwszej gry w np. snookera i b9 w moim przypadku, bo rozegralem je zanim wprowadzono te odznaczenia. Nie to, ze sie czepiam, ale juz jakis czas temu to zglaszalem.

Comment

Napiszę również od siebie kilka spostrzeżeń odnośnie snookera i ogólnie serwisu.
                            Po pierwsze chciałbym się przywitać po długiej nie obecności gdyż grałem w gamedesire jeszcze jak było dostępne na portalu WP i stamtąd logowało się zazwyczaj (2005-2008 r) Najbardziej oblegane gry to poker. Również lubię pograć. Niestety zazwyczaj szybko zasoby żetonów się kończą ..
                            Uwielbiam snookera zawsze zarabiam żetony na snooku a wydaję na pokera.
                            Niestety brakuje kilku uważam b. ważnych rzeczy jeśli chodzi o profile,statystyki gier. Wiem, że pracujecie nad tym i b.słusznie.
                            Po wejściu w profil zawodnika muszą być widoczne statystyki gry.
                            a)level; b)stosunek wygranych do przegranych; c)procent w/p; d)seria zwycięstw.
                            Ponadto w przeglądzie profilu musi być widoczna historia gier gracza. Z kim grał i jaki maksymalny break tam padł i przez kogo no i oczywiście ogólny ranking graczy
                            Takie statystyki w zupełności by usatysfakcjonowały mnie i podejrzewam większość graczy snookerowych.

Comment

A czy ktoś wspominał już że ceny za kije i inne akcesoria są duże i za wygrane potyczki ciężko jest kupić np.lepszy kij. Triki tylko za goldy, a nie też za zwykłe?

Comment

Working...
                              X