Announcement

Collapse
No announcement yet.

Last Temple

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Last Temple

Znajdziecie tutaj informacje dotyczące gry Last Temple.

czy będą nowe plansze w "przygodzie" i nowe artefakty do zdobycia???

Comment

Na razie nie przewidujemy tego.

Comment

Hej...Zmuszona jestem prosić o pomoc Jak przejść planszę 195? Ten brak światła mnie powala. Jakich mocy użyć? Kombinuje już długi czas i nic

Comment

Hmm... generalnie przy planszach ze świetlikiem wydaje mi się, że jedyne skuteczne rozwiązanie to sukcesywne zdejmowanie łańcuchów po kolei, tak żeby nie pozostawiać pojedynczych nieodkrytych pól. Najbardziej intuicyjne jest przechodzenie po krawędziach - start lewo góra i górną krawędzią idziesz do prawej strony, tak żeby wszystkie hexy przy górnej krawędzi zostały obrócone. Później prawa krawędź planszy i kierujesz się ku dolnej krawędzi itd.

Co do samych mocy - polecam deszcz meteorytów, o ile pamięć mnie nie myli każda aktywacja deszczu rozświetla resztę planszy, co pozwala Ci podejrzeć w którym miejscu pozostały nieodkryte pola.

Comment

Dałam radę Miesiąc czasu i wystarczył ikonobój, pioruny i duuużo szczęścia

Comment

Witajcie, Czy są planowane nowe plansze w trybie "przygoda"?

Comment

Originally posted by calusna999 View Post
                Witajcie, Czy są planowane nowe plansze w trybie "przygoda"?
                nie

Comment

nie. ponieważ?

Comment

Originally posted by po_co_mi_nik View Post
                    nie. ponieważ?
                    nie, ponieważ tak wynika z postów ze starego i nowego forum. Jak się poczyta i popatrzy po tematach to GD stawia głównie na Bilard (tj. Snooker, zrobili update gry, nowe grafiki, stoliki, sporo zmian), to samo tyczy się gry Poker. LT jak i większość gier już od dawna nie jest modyfikowana. Także można wysnuć wniosek, ze jeśli coś zmienią to raczej będzie to nowa gra lub gra w nowszej wersji.

Comment

hej wytlumaczy mi ktos jak w to grac?? dopiero zaczynam i nie rozumie dlaczego mimo przejscia planszy w szybkim czasie dostaje np mniej punktow niz wczesniej gdy zrobilam to wolniej.

Comment

Working...
                      X