Announcement

Collapse
No announcement yet.

mahjongowe sprawy

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• mahjongowe sprawy

Mam takie pytanie kiedy zamierzacie droga administracjo wprowadzić czwarty zestaw poziomów w mahjonga bo narazie widoczny jest napis wkrótce druga sprawa to czy zamierzacie wprowadzić jakieś nowości w mahjongu typu np. wprowadzić jakieś turnieje które zachęcą graczy do jeszcze większego grania w tą gre np może warto tak jak w pokerze wprowadzić coś na zasadzie jackpot areny : np mahjong arena ) ja moge ze swojej strony zaproponować takie cos że była by sobie mahjong arena i było by koło fortuny które by losowało stawke i np. za przejście 5 poziomów bez przetasowań 10k albo coś w tym stylu i trzecia sprawa mam problem z kostkami ponieważ jak klikam nieraz na kostke to poprostu nieraz nie łapie jak nacikskam i trzeba naciskać po pare razy czy to problem z flashem czy raczej co innego licze na szybką odp na moje pomysły

Czwarty zestaw nie pojawi się. Obecna wersja gry Mahjong nie będzie aktualizowana.
    Problemy techniczne proponuję zgłosić do działu wsparcia. Kontakt dostępny jest po prawej stronie na dole forum.

Comment

czemu mnie to nie dziwi .... mahjong nie przynosi GD tyle kasy co np. poker więc olewają to jak olali wcześniej domino.

Comment

Originally posted by bianco8 View Post
        czemu mnie to nie dziwi .... mahjong nie przynosi GD tyle kasy co np. poker więc olewają to jak olali wcześniej domino.
        Korzystasz z Google Chrome http://www.wirtualnemedia.pl/artykul...-bialej-liscie
        Jest to odpowiedź na Twoje pytanie dlaczego nie rozwijamy produktów w tej technologii.

Comment

Working...
        X