Announcement

Collapse
No announcement yet.

Irytujące okno

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Irytujące okno

Błagam,usuńcie wreszcie to nachalne dziadostwo namawiające do kupna żetonów! Już wiele razy nie zdążyłam się zapisać do gry,bo musiałam toto zamknąć.Pytam wszystkich miłośników mahjonga: czy ktoś kiedykolwiek, kierując się ową dobrą radą,pogonił do sklepu nabyć żetony ,by mieć dodatkowe tasowania,czy podpowiedzi??? Prawdziwi fani tej gry wręcz biorą sobie za punkt honoru nie używać przetasowań,a dobrzy gracze mają ich tyle,że do końca życia nie zdążą ich zużyć.Niech toto sobie loto jak chce,ale czy musi blokować zapisy do gry?Pozdrawiam serdecznie,mając nadzieję,że trzeciego posta w tej sprawie już nie napiszę(pierwszy jakoś umknął uwadze administracji

eh!

Comment

Puk!Puk!Czy ktoś tu czasem zagląda?

Comment

Witaj erka99 - zaglądamy. Nie zawsze jednak mamy natychmiast gotową odpowiedź. W najbliższym czasie nie planujemy aktualizacji Mahjonga, natomiast zapisałam Twoją uwagę na przyszłość. Okno nie zniknie (jednak wiele osób z niego korzysta), ale na pewno nie powinno przeszkadzać w zapisaniu się do gry.

Comment

Korzysta, korzysta. Jak taki listonosz i spółka klikną w nie przypadkiem ^^

Comment

Od kliknięcia do zakupu żetonów trzeba jeszcze wykonać parę czynności,więc pół biedy.Gorzej, że trzeba to upierdliwe paskudztwo zamknąć,by móc przystąpić do gry a na to nie zawsze wystarczy czasu.Poza tym mam żetony,więc taka dobra rada nie dla mnie.I jeszcze: czemu akurat mahjong?Odpowiedź więc nie do końca mnie satysfakcjonuje,ale jest.Dziękuję i pozdrawiam.

Comment

Working...
            X