Announcement

Collapse
No announcement yet.

Jaką muzykę słuchasz ?

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Jaką muzykę słuchasz ?

Reaktywacja muzyki na forum.

Jaką muzykę preferujesz i słuchasz najczęściej ?
    Jakich masz ulubionych wykonawców muzyki ?
    Jakie legendy muzycznej sceny można słuchać w obecnych czasach ?
    Masz swoje ulubione teledyski to pochwal się nimi.
    Może warto wybrać się na jakiś koncert Live? Podaj kiedy i gdzie oraz kto wystąpi.
    Jeżeli masz wiedzę o ulubionym wykonawcy to podają, dlaczego właśnie ona/on wart jest uwagi.
    Samo wrzucenie utworu na forum YT czy Vevo to potrafi każdy, ale napisać kilka słów to już problem.

W ostatnich dniach największą popularnością cieszy się Adele i od niej rozpocznę reaktywację tematu.

Adele - " Hello "
    " Hello' otwiera jej nowy album "25"

Adel jednak najwspanialej słuchać w czasie jej występów LIVE

Adele - " Hello " (Live at the NRJ Awards)

Adele - " Skyfall " Performance at 85th Annual Academy Awards 2013

Adele - " Someone like you " live at Royal Albert Hall

Last edited by feldmarszal; 03-21-2016, 06:50 PM.

AC/DC

AC/DC Live en River Plate

Set list :
    http://www.rsvlts.com/2014/10/01/iconic-concert-acdc/

Comment

Comment

Video: Man plays "Immagine" by JohnLennon at piano near bataclan at Paris attack

John Lennon ~ Imagine

Wyobraź sobie, że nie istnieją państwa
        Nie trudno to zrobić
        Nic za co można by zabijać lub umrzeć
        I żadnej religii
        Wyobraź sobie, że wszyscy ludzie
        Żyją w pokoju

Możesz powiedzieć, że jestem marzycielem
        Ale nie jestem jedyny
        Mam nadzieję, że któregoś dnia do nas dołączysz
        A świat będzie jednością

Młoda osoba kiedyś skomentowała słowa "Imagine" :
        >> Cudowna ta piosenka ile tu przesłania. Życie bez religii, przynależności do krajów czy jakichkolwiek własności.
        Po prostu życie w pokoju . Bo przecież wojny się tworzą z odmienności religii czy narodowości.
        Taki świat byłby cudowny. Każdy każdemu byłby równy. Tak interpretuje ten utwór. Jak śpiewał śp Czesław Niemen
        "... Przyszedł już czas by nienawiść zniszczyć w sobie..." .<<

Comment

Comment

Po raz kolejny sprawdza się powiedzenie, że wino czym starsze, tym lepsze, Marian Gold, mimo, że 60 lat na karku zabijał głosem w łódzkiej Atlas Arenie. Moim zdaniem teraz Alphaville jest trzy klasy lepszy, niż w latach swojej świetności. Fenomenalny wykonawca, fenomenalna akustyka w Arenie - będziecie mieli okazję kiedyś zajrzeć, zapraszam.
            Poniżej próbka, mało znana wersja bardzo znanej piosenki :

Comment

po_co_mi_nik czy ten wokalista nie był pod wpływem ....?
              W Moskwie wyglądał lepiej .

Comment

Originally posted by po_co_mi_nik View Post
                Po raz kolejny sprawdza się powiedzenie, że wino czym starsze, tym lepsze, Marian Gold, mimo, że 60 lat na karku zabijał głosem w łódzkiej Atlas Arenie. Moim zdaniem teraz Alphaville jest trzy klasy lepszy, niż w latach swojej świetności. Fenomenalny wykonawca, fenomenalna akustyka w Arenie - będziecie mieli okazję kiedyś zajrzeć, zapraszam.
                Poniżej próbka, mało znana wersja bardzo znanej piosenki :

Byłam tam! Było REWELACYJNIE!!!

Comment

Originally posted by feldmarszal View Post
                  po_co_mi_nik czy ten wokalista nie był pod wpływem ....?
                  W Moskwie wyglądał lepiej .
                  Do garderoby mu nie zaglądałem Może i można odnieść takie wrażenie, złożyłbym jednak to na karby wieku i cały, ponad godzinny koncert w nogach i gardle - to była jedna z ostatnich piosenek.

Comment

Ja lubiłem i lubię muzykę Alphaville i solistę zespołu Hartwiga Schierbaum ps. Marian Gold, który na swój już wiek,
                    gdyż 62 rok zaczął się jemu niedawno, ma prawo być zmęczonym po długim koncercie.
                    Zmęczenie na koncertowej scenie robi swoje, ale klip jaki wrzuciła Paula_ ,pokazuje super atmosferę koncertu.

Originally posted by po_co_mi_nik View Post

Do garderoby mu nie zaglądałem Może i można odnieść takie wrażenie, złożyłbym jednak to na karby wieku i cały, ponad godzinny koncert w nogach i gardle - to była jedna z ostatnich piosenek.
                    Mieliście okazję być na super koncercie, gdzie wystąpiła gwiazda lat 80 -ych XX wieku, lubiana nadal i mająca wielu fanów.

Trasy koncertowe gwiazd to zazwyczaj: Kraków, Łódź, Warszawa czy Gdańsk.

Comment

The best band in the world :
                      AC/DC - Grammy 2015 - "Rock Or Bust" / "Highway To Hell"

AC/DC - "Rock N Roll Train" (Live At River Plate 2009)

AC/DC - "Hell Ain't a Bad Place to Be"(Live At River Plate2009)

Last edited by feldmarszal; 11-18-2015, 05:07 PM.

Comment

Comment

Comment

Comment

Siedem lat trzeba było czekać na jej nową płytę, ale cierpliwi zostali hojnie nagrodzeni przepiękną muzyką.
                              Nowa płyta Enyi, zatytułowana "Dark Sky Island", właśnie trafiła do sprzedaży.
                              Nad nowymi piosenkami wokalistka współpracowała ze sprawdzonymi od lat Nickym Ryanem i jego żoną Romą.

Enya, właściwie Eithne Patricia Ní Bhraonáin, albo w uproszczeniu Enya Brennan śpiewająca mezzosopranem

i pochodzące z wydanego 20.11.2015 r. albumu ‘'Dark Sky Island’' utwory :

" So I Could Find My Way" oraz "Even In The Shadows"

Gdyby powietrze mogło brzmieć, byłoby muzyką Enyi.
                              Po długiej przerwie ikona szeroko rozumianej muzyki celtyckiej powraca z nową płytą.
                              “Dark Sky Island" działa jak wehikuł czasu.
                              Przenosimy się o dziesiątki lat wstecz - do czasów, kiedy po irlandzkich wrzosowiskach hulał jedynie lodowaty wiatr.
                              Ale też do tej nieco mniej odległej przeszłości.

"Dark Sky Island” to kolejny, zapakowany z niezwykłą starannością i wykonany z dbałością o szczegóły prezent świąteczny od Enyi

Czytaj więcej na: http://muzyka.interia.pl/recenzje/ne...za,nId,1926379
                              Last edited by feldmarszal; 11-25-2015, 06:49 PM.

Comment

Working...
                              X