Announcement

Collapse
No announcement yet.

informacja

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

za dużo TVN

Comment

Originally posted by warjatrewir View Post
      za dużo TVN
      przede wszystkim u Ciebie za mało edukacji i każdy kto jest w temacie o tym już wie .Ale wykaż się logiką myślenia i napiszz jaki moja notatka na forum ma związek z TVN Będzie ciekawie

Comment

https://www.youtube.com/watch?v=qRGcRUTicuw

Comment

Originally posted by marylka4242 View Post
          Po co mi nic odpowiedz mi na pytanie cy admin ma prawo usunąc , znieśc z pierwszej strony np blog zabrać żetony, itd użytkownika bez podania przyczyny?
          Art . 138 kodeksu wykroczeń jasno mowi zę kto bez uzasadnienia odmawia świadczenia podlega karze.
          admin może ukryć mój blog ale musi podać przyczynę I o to mi chodzi.
          W takim razie może spróbuj podać ich do sądu, jestem ciekaw jaki będzie epilog.

Comment

Po co mi nik .... chodzi mi o świadomość .... wszyscy wobec prawa jesteśmy równi . Nie chcę byc traktowana ani lepiej ani gorzej Na takich samych zasadach jak wszyscy i zgodnie z prawem .
            A to nam zapewnia konstytucja Piszę często konstytucja aby uświadomić jak jest ważna w codziennym życiu i nawet tu na grach .

Comment

Skoro uważasz, że jest tu łamane prawo tym bardziej trzeba do sądu, inaczej się nie da, tutejsi adminsi, to jak szeryfy w Oklahomie najracniejsza racja jest ich, a jak nie to mają colty w zanadrzu

Comment

po co mi nik... złoże pozew jak zmienią sędziów na tych sprawiedliwych

Comment

nie wiem czy wystarczy Ci cierpliwości

Comment

Przetrzymaliśmy komunę i przetrzymamy komnę bis czyli Kaczynskiego

Comment

Stalin też miał 168 wzrostu, Bonaparte i Mussolini cm więcej, Hitler 7 cm więcej,

Comment

jak bardzo trzeba byc zdesperowanym zeby porownywac te wzrosty? ech co te slupki sondazowe robia z totalnymi przegrywami... w glowie sie nie miesci

porownajcie teraz powierzchnie lokcia i pozniej podzielcie to przez sume cyfr w dacie urodzenia kazdej z wymienionych wyzej osob

no bo co wam pozostalo? ))

a wiecie ze jak do skrotu pis doda sie kilka literek i je pozamienia powymienia i poprzemienia to wyjdzie slowo szatan?
                        Last edited by pigwapigwa; 04-15-2018, 02:09 PM.

Comment

nie wyjdzie
                          oj nie wyszlo ci hehe zupelnie jak opozycji
                          musisz teraz wkleic jakis antypisowski obrazek z internetu

Comment

nie trzeba żadnych obrazków wklejać wystarczy posluchac Macierewicza i zapoznać się z wynikiami prac tzw ekspertow podkomisji smoleńskiej Jak w soczewce widać ich kompetencjie elokwencji i skutecznsci działania jaki i calego rządu ....Artyści pierwszego sortu. Naprawdę trudno takich oryginałow znależć w opozycji

Comment

Marylka Ty Naprawde jestes Zarabista hihi - Gosciu sie pomylil albo mial zly dzien lub byl tzw formie - niechcacy wyciagnal kalacha i zablokowal > czyli wywolal III Wojne nie Swiatowa lecz na GD - takich sie nie blokuje z ZASADY bo pozniej Gosciu ma klopoty hehe i wyszlo na niego ze wogole jest NIEKOMPETENTNY oraz ZLAMAL PRAWO hihi tylko trzeba mu WSPOLCZUC - Mama widac nie Uczyla haha - jakby co sa tylko tak jakby PRZEMYSLENIA sama Mnie Marylka Sprowokowalas z kilka dni temu - Pozdrawiam Ciebie i Wszystkich tu Zaangazowanych w Dyskusjie hihi

Comment

równiez pozdrawiam

Comment

Working...
                                X