Announcement

Collapse
No announcement yet.

informacja

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

za dużo TVN

Comment

Originally posted by warjatrewir View Post
      za dużo TVN
      przede wszystkim u Ciebie za mało edukacji i każdy kto jest w temacie o tym już wie .Ale wykaż się logiką myślenia i napiszz jaki moja notatka na forum ma związek z TVN Będzie ciekawie

Comment

Marylka to ty placzesz bo twoj blog nei jest juz na glownej stronie...kobieto ludzie na swiecie gloduja a ty placzesz z takiego błahego powodu...zal

Comment

Maciek chyba lekko przesadziłes z tym płaczem........ Ale.... Można przezyć nieświadomie cale zycie, mozna dawac się oszukiwać i pozwalać siebie zastraszzać mozna godzic sie aby ktoś za ciebie decydował myślał i narzucał swoje ja Tak robi ze swoimi wyborcami Kaczyński i Orban. Stwierdził Kaczyński, że uchodzcy to coś gorszego i lud przyklasnął Wykleci to bohaterowie i lud przyklasnął PO to złodzieje i lud przyklasnął. Bez refleksji sprawdzenia bo po co. Ale można żyć świadomie i nie pozwolić sobą manipulować ani na wszystko sie godzić Można miec własny kręgosłup wlasne zdanie a jak ktoś lamie prawo to stanowczo powiedziec NIE. Są zasady które trzeba przestrzegać Jezeli nie widzisz tej zasadniczej różnicy to przykro mi Wróć do podstawówki tam może Ci to wytłumaczą

Comment

@marylka inteligencją to Ty nie grzeszysz

Comment

por Tk jestem mało pojeta ale jak zadaje pytania to jakoś nik nie umie lub nie chce na nie odpowiedziec. Dziwne! Liczę, że ty mi odpowiesz co ma wspólnego przestrzeganie prawa przez admina z 8 latami rządów Tuska?
              Chcesz rozmydlić mój wpis? Ale jestem ciekawa co masz do zarzucenia PO ? Bo moim zdaniem w czasie ich rządów Polska zmieniła się i to bardzo na lepsze. Cała Polska .....Prawie wszędzie widać nowe lub odnowione ,lub poprawione drogi, budynki użytku publicznego i prywatne , kościoły itd Nigdy kraj nasz tak czysty i zadbany nie był .Prawie przez cały czas ich rządów powstawały inwestycje, bezrobocie malało a budżet wzrastał Nawet nie spodziewałam sie , że pieniedzy starczy na 500+ . Teraz budżet wzrasta ale nie z inwestycji tylko dzięki konsumpcji a to jest róznica .

Comment

w myśl regulaminu, który zresztą zaakceptowałaś zapisując się tu
                6.2. Serwis może być używany przez Członków wyłącznie dla celów, o których mowa w punkcie 1.5. powyżej. Oznacza to, że Członkowie nie mogą:

a) korzystać z Serwisu dla jakichkolwiek innych celów;

b) wprowadzać do Serwisu jakichkolwiek materiałów lub korzystać z niego w inny sposób, dla celów prowadzenia działalności gospodarczej, reklamy lub handlu;
                1.5. Świadczenie usług przez Usługodawcę polega na umożliwieniu Członkom Serwisu brania udziału w grach, w których punktowana jest szybkość, zręczność i spostrzegawczość Użytkownika, przy czym zwycięzcą zostaje ten, kto dzięki swojej szybkości, spostrzegawczości i zręczności uzyska najwięcej punktów w danej rozgrywce, jak również grach, w których uzyskanie punktów lub ostateczny wynik uzależnione są w części lub w całości od przypadku.

1.6. Korzystanie z usług oferowanych w Serwisie oraz zgłoszenie członkostwa w Serwisie oznacza wyrażenie zgody na warunki sformułowane w niniejszym Regulaminie, oraz związanie nim każdorazowo w przypadku podjęcia korzystania z Serwisu.
                więc przykro mi, ale nie masz ani za grosz racji

Comment

Marylko polska za rządów po i psl była właśnie jak to yeti POR ma racje jedna afera za druga sprawa reprywatyzacji w warszawie i nie tylko afera amber gold afera hazardowa afera z paliwami gdzie pojawi się nowa komisja tego dotycząca wiec 8 lat po to afera goniąca aferę wiec nie mów mi to ze rządy po to to był dobry czas polski że polska za ich rządów była mlekiem i miodem plynąca

Comment

Po co mi nic odpowiedz mi na pytanie cy admin ma prawo usunąc , znieśc z pierwszej strony np blog zabrać żetony, itd użytkownika bez podania przyczyny?
                    Art . 138 kodeksu wykroczeń jasno mowi zę kto bez uzasadnienia odmawia świadczenia podlega karze.
                    admin może ukryć mój blog ale musi podać przyczynę I o to mi chodzi.
                    Last edited by marylka4242; 04-11-2018, 03:37 PM.

Comment

adriana83 PiS rzadzi od jesieni 2015r Napisz ilu członków PO obecnie siedzi w więzieniu za afery? Przecież wiedzieli o aferach już w 2015r rzekomo mieli dowody Na tej propagandzie zbili kapitał polityczny.
                      Jak nie podasz tzn oczerniasz ludzi dałaś sie sobą zmanipulowac . powiedzieć afera to za mało trzeba udowodnić a sąd rozstrzygnie i wyda wyrok .

Comment

Sa teraz dwie komisje dotyczace jedna sprawy amber gold druga reprywatyzacji w warszawie tusk wiedzial o sprawie amber gold i j i juz dawno czemu nic z tym nie robil jasne byl premier i nic niewiedzial komu opowiadac te glodne kawalki no ale jak sie slucha tvn.....prezydent warszawy rzadzi warszawa 10 lat nic nie zrobila z kamienicami w warszawie by pomoc ludziom by nie podnosli im czynszu glownie mieszkaja w takich kamienicach ludzie starsi ktorzy nie maja duzych emertur i co gronkiwicz nie mogla im pomoc nic nie zrobila przez 10 lat rzadow

Comment

nie ma sensu dyskutowac z ta kobieta...co by sie nei napisalo ona zawsze bedzie pisala ze pis to pis tamto...poza tym o czym dyskutowac z kobieta ktora placze z powodu tego ze jej bloga nie ma juz na jakiejs "pierwszej" stronie :/

Comment

adriana jeżeli ja ciebie nazwę złodziejką to znaczy, że jesteś nią na pewno? Czy będziesz chciała aby to sąd rozstrzygnął? A może wystarczą pomówienia? Gdzieś ktoś ciebie widział ?

Comment

Marylko dyskusja z tobą nie ma sensu znam realia jesli chodzi o sytuacje warszawskiej reprywatyzacji wiec to twoja wypowiedzi jest bez znaczenia twojego postrzegania świata już nic nie zmieni nadal bedziesz uważać po i psl zrobili wiele dobrego dla kraju wież w sobie co chcesz KONIEC MOJEJ DYSKUSJI

Comment

Afera to kontrowersyjna sprawa w mediach. Często tworzona dla ludzi prostych aby karmić ich sensacjami. Ja napisałam o faktach można je znależć w GUS A ty opierasz na razie na pomówieniach. A wszelkie nieprawidłowosci jakie były za czasów PO i PSL powinien rostrzygnąć sąd. I wówczas możemy wytrobić sobie zdanie o danej partii. Już było tyle komisji sejmowych a malo kto został z tych ludzi winny i skazany. Troche z dystansem trzeba podchodzić Nie dać się sobą manipulować
                                Nie znasz lini obrony prezydenta miasta Warszawy. Jaki zadaje takie pytania jakie są mu wygodne Nie jest obiektywny Taki pokaz dla maluczkich

Comment

Working...
                                X