Announcement

Collapse
No announcement yet.

strona startowa Gamedesire

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• strona startowa Gamedesire

Witam! Czemu zmieniono tą stronę/ jakie jest Wasze zdanie na ten temat. Dla mnie beznadziejna. poprzednia wersja była lepsza moim skromnym zdaniem.

Co się zmieniło?

Comment

Originally posted by Jolitka54 View Post
      Witam! Czemu zmieniono tą stronę/ jakie jest Wasze zdanie na ten temat. Dla mnie beznadziejna. poprzednia wersja była lepsza moim skromnym zdaniem.
      Zebyś zauważyła, że forum istnieje i mogła napisać swój pierwszy post. A tak całkiem serio to kiedyś była możliwość przełączenia strony do klasycznej ale teraz juz chyba znieśli.
      pozdro

Comment

Nie wiem po co ta zmiana. Jest zakładka GRY i tam można wybierać. To samo na stronie startowej - to powielanie, moim zdaniem niepotrzebne. Wolałam informacje jakie osiągnięcia zdobyli moi przyjaciele itd.itp.

Comment

Originally posted by HaKa7 View Post
          Nie wiem po co ta zmiana. Jest zakładka GRY i tam można wybierać. To samo na stronie startowej - to powielanie, moim zdaniem niepotrzebne. Wolałam informacje jakie osiągnięcia zdobyli moi przyjaciele itd.itp.
          Jak dla mnie jest ok .

Osiągnięcia można zobaczyć wciskając ......

Pozdrawiam

Click image for larger version

Name:	201ScreenHunter_.jpg
Views:	1
Size:	62.0 KB
ID:	62807

Comment

Jolu jesteś tu na serwisie sporo lat i na pewno wiesz że praktycznie co rok strona główna serwisu GD zmienia wygląd, a za nią pozostałe np. WP, Interia etc.
            Pamiętasz jak wyglądały odznaczenia za grę, które też były inne. Do każdego wyglądu można przyzwyczaić się i być pewnym, że za rok strona ponownie zmieni wygląd. Takie zmiany są ne tylko na stronach gier on line GD, ale inne serwisy np. informacyjne także zmieniają wygląd. Czasami trudno w tym nowym odnaleźć się, ale z czasem i to opanowujemy.
            Strona http://www.poker4chips.com/ długo nie zmieniała swojego wyglądu, ale i ona przeszła ostatnio metamorfozę i nie jest już tak bardzo "czarna" jak było wcześniej. Osobiście wolałem stary wygląd, ale nie ze względu na kolor tylko na to co można było zobaczyć bo teraz jest podobnie jak na GD czyli brak kilku stron jak np. Jackpoty.

Comment

beznadzieja do czwartej potęgi, trudniejszy dostęp do ulubionych gier, cukierkowolukrowate kolory, koszmar z ulicy wiązów

Comment

Wygląda na to że tylko małej grupce graczy nie pasuje nowy wygląd strony startowej Game Desire, która przecież nie ma wpływu na wygrywanie.

Comment

No dobrze,w takim razie podaj przynajmniej pięć powodów dlaczego ta zmiana jest lepsza

Comment

Witam Wygląda na to ,ze graczom odechciało się cokolwiek pisać ,bo i tak pisanie psu na budę Strona startowa beznadziejna a co do wygrywania to tyle tego co kot napłakał

Comment

Hej Kasiu, a Ty myślisz, że o czym rozprawiają podczas codziennych briefingów, dokładnie o tym

Comment

Working...
                      X