Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pisanie bloga, pomocy!!!!

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Pisanie bloga, pomocy!!!!

Witam serdecznie!

Sprawa dotyczy blogów, otóż zrobiłam swojego bloga, ciężko mi było coś stworzyć ze względu na moją wielką nieśmiałość, niską samoocenę i perfekcjonizm ale w końcu się przełamałam, są to moje początki.
    Bardzo mi zależy na tym aby umiejętnie pisać, wiedzieć jakie rzeczy trzeba umieścić na stronie by była przejrzysta i czytelna, w jaki sposób pisać by trafiło to do dużej liczby odbiorców.
    Jak najlepiej zwracać się do czytelników czy w ogóle się do nich zwracać we wpisach?
    Jaki układ strony jest najlepszy?
    Co umieścić w stopce, gdzie tytuł i inne pierdoły.
    Wiem dokładnie o czym chcę pisać i jaki jest mój cel.
    Nie wiem do końca jak od strony technicznej się za to zabrać żeby blog wyglądał dobrze.
    Potrzebuję waszej pomocy, kilku rad, może materiałów pomocniczych, dzięki którym jakoś to ogarnę i uporządkuję oraz mój blog będzie świeży, modny i przyjemny dla oka.
    Mam ogromną ilość pomysłów, lecz nie wiem jak je umieścić na blogu by nie powstał chaos.
    Na moim blogu chciałabym zamieścić rysunki, ubrania, swoje covery, fotografie wszystko czym się interesuje.

Jeśli ktoś również pisze bądź czyta dużo blogów to zapraszam również do dyskusji, chętnie dowiem się co was irytuje, co cieszy, co wam się podoba. Jak zaczynaliście, na co zwracać uwagę, czego unikać.

.
    Last edited by `Rudzia`; 08-19-2017, 12:34 AM.

Myślę, że blogiem możesz wyrazić samą siebie jak będzie on wyglądał to już zależy od Ciebie. To Ty zdecydujesz jaki powinien być. Widzę, że chcesz zrobić go czytelnym to już kwestia tego gdzie ten blog masz różne strony oferują różne rozwiązania i tutaj też musisz sama się zorientować gdzie najbardziej jest czytelny Twoim zdaniem.
    Możesz zacząć już coś tworzyć i pochwalić się na forum inni na pewno coś doradzą zawsze można przecież coś zmienić.
    A co zrobić żeby był bardziej odwiedzany Twój blog ?
    Myślę, że to już kwestia trendów trzeba je śledzić i być z nimi na bieżąco, są mniej lub bardziej popularne tematy już sama musisz stwierdzić czym chcesz zainteresować ludzi i jakich.
    I oczywiście powinnaś się nim chwalić i ukazywać go innym

Comment

Working...
    X