Announcement

Collapse
No announcement yet.

Krańce internetu czy czysta patola?

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Krańce internetu czy czysta patola?

Spotkałem się niedawno z chamstwem,prostactwem czy jak to tam nazwać...otóż mając dobrą passę w pewną grę....jeden kozak(chyba z jakiejś dziury bodajże Armenii,mniejsza w to)zaczął coś pomrukiwać...zamiast bezpośrednio we mnie uderzył w nasz piękny kraj ! Na szczęście powstrzymałem się od wdania w dyskusje z owym burakiem.Ale przejdźmy do rzeczy-spotykacie tutaj też takich frustratów czy tylko ja mam pecha ???????

Takich graczy jest tu dużo nie raz się przekonałam o tym nie patrzą czy to kobieta , wyzywają od rożnych nie będę cytować wulgaryzmów

Comment

Jakiś typ obraził całą PL - bo Ty miałeś dobrą passe w pewna grę.... Pomijając obrazę mieszkańców Armenii... Niezły wpis

Comment

Ale po co szukać poza granicami naszego państwa,jak tu wśród rodaków mamy pełno wieszczy,jakże bogatej w słownictwo literatury.Miałem okazję spotkać niejaką Panią "pichle",bardzo pouczająca literatka.Czy gra czy nie,potrafi wpaść na stolik pokerowy i umilić grę rozmową.Wszystko wszystkim,ale kobiecie tak nie przystoi.Wstyd!!!

Comment

Chamstwo jest teraz wszędzie i obojętnie czy jest to kobieta czy męzczyzna. Nie rozumiem tylko Kąśliwa cyt: "kobiecie tak nie przystoi"...a facetowi płynący jad z ust przystoi?? Czym się rozni jad kobiety od mezczyzny?? i tu syf i tu syf się wydobywa... Widzę, ze pijany facet, bluzgający facet, bokser facet to norma bo oko się przez tyle lat przyzwyczaiło...ehhhhh :/

Comment

"chyba z jakiejś dziury bodajże Armenii",...każdy Ormianin mógłby to samo powiedzieć o Tobie,...zamiast odpowiedzieć temu graczowi bezpośrednio, a najlepiej przemilczeć, obrażasz jego piękny kraj,..nie wiem czemu służyć ma ten wpis,..jakiś nowy gracz mógłby się jeszcze dziwić niektórymi zachowaniami tu panującymi ale Ty ?, będąc tu ponad 10 lat dobrze powinieneś już wiedzieć, że frustratów/frustratek jest tu pełno,...i nie ma co dostosowywać się do ich poziomu, chociaż sam po sobie wiem, że czasami trudno wytrzymać,..

Comment

Originally posted by ziolo895 View Post
              Spotkałem się niedawno z chamstwem,prostactwem -spotykacie tutaj też takich frustratów czy tylko ja mam pecha ???????
              widocznie masz pecha, u mnie pełna kultura, prawie jak na obiadach czwartkowych
              a jeśli chodzi o Armenię, jeśli tam tam nie byłeś, nie oceniaj pochopnie.

Comment

Working...
              X