Announcement

Collapse
No announcement yet.

WOŚP reaktywacja

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• WOŚP reaktywacja

Podobno diamenty nawet nie są wieczne.
    Jak to powiedział jeden z wybitnych rosyjskich naukowców : "Nihil semper suo statu manet".
    Pewien okres czasu został odkreślony czarną grubą linią, tak zwykł mawiać śp. Tadeusz Mazowiecki.

To tyle w prologu.

Zastanawiałem się, czy reaktywować wątek ze starego forum. Myślę, że jednak warto spróbować, było tam wiele cennych i trafnych przemyśleń i spostrzeżeń, swoiste antidotum kolorowych obrazków próbujących ogłupiać wszystkich........ Więc cytując słowa piosenki Pawła Kukiza: "the show must go on"............
    Last edited by po_co_mi_nik; 10-16-2015, 09:44 PM.

I od razu coś z "Grubej Berty".

Nastał teraz taki czas, że nawet Goebbels zaczerwieniłby się po same uszy. W kampanii przedwyborczej wszystkie chwyty marketingowe są dozwolone. Takiej ilości ulotek, jaką wyciągnąłem dziś ze skrzynki dawno nie widziałem. Zjednoczona Lewica - 4 szt, PiS - 6 szt, PSL- 5 szt - tradycyjne, bezbarwne, takie jak zawsze. Na końcu uplasował się KORWIN w złotej koronie - tylko 3 szt, ale za to jakie, na czarnym tle białoczerwona flaga z napisem "NIE DLA ISLAMIZACJI POLSKI", czytamy dalej: "Likwidując zasiłki socjalne i nie godząc się na przymusowe obozy dla imigrantów, radykalnie mniejszy się ich liczba. Każdy kto będzie chciał osiedlić się w Polsce, będzie musiał uczciwie pracować, szanować polskie prawo oraz nasze wartości" *

* zachowana interpunkcja i ortografia

Chciałoby się rzec: przyganiał kocioł garnkowi.

Comment

Miło, że reaktywację zakłada praojciec wątku.
      Mnie omija, póki co, przedwyborcze, ulotkowe "szczęście", sadząc po ulotce KORWINA nie ma czego żałować...bo nie wiem czy mnie się przydadkiem nie mniejszyło.
      P.S. Naprawdę w złotej koronie i że w ogóle w jakiejkolwiek..serio? Chciałabym to zobaczyć.....

Comment

Miło, że konwersację podtrzymuje pramatka wątku.
        Proszę bardzo. Chyba trochę mnie źle zrozumiałaś, bo KORWIN w złotej koronie wygląda tak:
        Click image for larger version

Name:	55be75bbad21d55be75bbad255.jpg
Views:	1
Size:	35.6 KB
ID:	2129

Comment

Wiele nawiązań..KOR i WIN i KORWIN, no srogo, korona nawiązuje do naszego Orła...niezły look ale megalomański na tzw. maxiora.
          I nadzieja jeszcze....wiadomo, że ona umiera ostatnia i wiadomo czyją jest mamusią. Bardzo długo wierzyłam w JKM, teraz, po tych wszystkich jego karykaturalnych kompromitacjach, jako nadzieję widzę Kukiza.
          P.S. Po Januszu rzeczywiście można się było spodziewać, że sobie koronę na czerep wsadzi...objawy choroby psychicznej albo co najmniej zespołu dysfunkcyjności.

Comment

Nie ma to jak żerowanie na uczuciach ludzkich, jakże aktualnych, zwłaszcza teraz, gdy media każdego dnia trąbią o imigrantach.

W kontekście przyszłych wyborów, jak również całokształtu pracy naszych parlamentarzystów przeczytałem taką oto opinię eksperta:

Praca posłów jest bardzo odpowiedzialna i ma olbrzymie znaczenie dla rozwoju gospodarczego kraju. Trzeba ich mocno zmobilizować, by zajmowali się gospodarką. Podstawa wynagrodzenia powinna być średnia krajowa czyli ok. 4 tys. zł brutto, a dalsze premie powinny być uzależnione od wyników ich pracy
            – powiedział Ryszard Florek.
            Jak powinno się zatem oceniać wyniki poselskiego trudu? Według milionera miarą pracy posła powinno byc tempo wzrostu gospodarczego Polski. – Za każdy punkt procentowy wzrostu PKB posłowie mogliby otrzymywać kolejną średnią krajową .

Comment

JKM to teraz taki łabędzi śpiew, mocno zdesperowany, żerowanie na naszych lękach, tudzież niskich instynktach (do wyboru).
              Moim zdaniem poseł powinien zarabiać mniej niż średnia krajowa, wtedy wiedzielibyśmy, że do Sejmu idą ludzie z pasją, wizją, a nie karierowicze i dorobkiewicze.

Comment

A niech tam... będę trzeci. Niech Uć zajmie wszystkie miejsca na "pudle", zanim burak znowu coś skasuje (choć łodzianin ze mnie tymczasowy, póki co).

Comment

A oto i burak we własnej osobie

Comment

Agresja jest mi obca. Śmieci zamiatam na kupę. Takie jak ty, na osobną. Żałuję, że w tym przypadku mogę to robić tylko w necie Ale, wszystkiego dobrego. To ostatni komunikat do ciebie.

Comment

Originally posted by $george View Post
                      A niech tam... będę trzeci. Niech Uć zajmie wszystkie miejsca na "pudle", zanim burak znowu coś skasuje (choć łodzianin ze mnie tymczasowy, póki co).
                      Uć żondzi
                      Witamy w Uci Szkoda, że nie zajrzałeś pół roku temu, fajne wykopki mieliśmy i jaką frajdę na ulicach w godzinach szczytu, nie wspomnę o piątkach.
                      Obiecują, że na wakacje oddadzą do użytku brakujący chiński odcinek autostrady, ciekawe, jak to się przełoży na natężenie ruchu na głównych arteriach miasta.
                      Chyba jednak z czystym sumieniem od lipca można zaprosić Was do Łodzi, jak sądzisz Lucky?

Comment

Originally posted by Zbаnоwаny Smоk
                        ...
                        Dość lakonicznie ostatnio się wypowiadasz. Wiedz, że nie mam Ci za złe ostatnich wybryków. Przyśpieszyłeś tylko to, co było nieuniknione, a że przy okazji co niektórym podniosłeś poziom adrenaliny, to chyba dobrze wpływa na cholesterol, ale w tym przypadku mogę się mylić.

Comment

Originally posted by po_co_mi_nik View Post

Uć żondzi
                          Witamy w Uci Szkoda, że nie zajrzałeś pół roku temu, fajne wykopki mieliśmy i jaką frajdę na ulicach w godzinach szczytu, nie wspomnę o piątkach.
                          Obiecują, że na wakacje oddadzą do użytku brakujący chiński odcinek autostrady, ciekawe, jak to się przełoży na natężenie ruchu na głównych arteriach miasta.
                          Chyba jednak z czystym sumieniem od lipca można zaprosić Was do Łodzi, jak sądzisz Lucky?
                          Przyszywanym Odzianinem jestem od 3 lat. Wierz mi, widziałem prawdziwe wykopki w innych metropoliach (a co? Odzi też się należy) naszego kochanego kraju. W odzi nazwałbym to drobnymi utrudnieniami.
                          Jak już słodzę, to odpowiem jeszcze na niezadane na tym forum pytanie: Co mi się najbardziej podoba w Odzi?
                          Otóż (uwaga!!) LUDZIE. Trochę się kręcę po Polszcze, ale nigdzie nie spotkałem tylu, uczynnych, bezinteresownych, życzliwych, miłych i dowcipnych ludków co w Odzi.
                          SZACUN PANIE I PANOWIE!!!!

Comment

Że tak spytam, za chlebem Waćpan tu przybył, czy wybranka serca była tak stanowcza? Jeśli mogę oczywiście.

Comment

Originally posted by $george View Post

Przyszywanym Odzianinem jestem od 3 lat. Wierz mi, widziałem prawdziwe wykopki w innych metropoliach (a co? Odzi też się należy) naszego kochanego kraju. W odzi nazwałbym to drobnymi utrudnieniami.
                              Jak już słodzę, to odpowiem jeszcze na niezadane na tym forum pytanie: Co mi się najbardziej podoba w Odzi?
                              Otóż (uwaga!!) LUDZIE. Trochę się kręcę po Polszcze, ale nigdzie nie spotkałem tylu, uczynnych, bezinteresownych, życzliwych, miłych i dowcipnych ludków co w Odzi.
                              SZACUN PANIE I PANOWIE!!!!
                              Dzięki za miłe słowa, dobry człowieku

Comment

Working...
                              X