Announcement

Collapse
No announcement yet.

"Aktywność w grze." - pytanie o blaszke.

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• "Aktywność w grze." - pytanie o blaszke.

Dlaczego jak wczoraj grałem w Snooker 2009 to dało 2 punkty za aktywność w grze, a jak gram całymi dniami w kości to dostaje 0 ?

1pkt za 10 tys. odprowadzonego. podatku podczas gry.

Comment

Originally posted by ListonoszCzerwucha View Post
      Dlaczego jak wczoraj grałem w Snooker 2009 to dało 2 punkty za aktywność w grze, a jak gram całymi dniami w kości to dostaje 0 ?
      Wymagana ilość rozegranych gier i masz blaszkę w grze z Snookera.
      Czy zasada rozegrania w kości wymaganej liczby gier obowiązuje w to wątpię, gdyż nie widzę odpowiedniego odznaczenia.
      (Jeżeli grałeś o Wirtualną Gotówkę to masz odznaczenie Aktywność w grach na Żetony w przeliczeniu 1 pkt za 10 k podatku)

Comment

No ale mi nie chodzi o aktywność na żetony tylko aktywność w grze. To w takim razie dlaczego to jest w STARYM snookerze a w Kościach tego nie ma ??

Comment

Tak jak pisze Feld. Najwidoczniej nie ma przypisanego odznaczenia za aktywność w grze Kości.

Comment

No to przecież mogą zrobić

Comment

Przez tyle lat w których za granie przyznawano odznaczenia nie uwzględniono kości to i teraz nikt nie ma chęci na ich dodanie.
              Jest kilka takich gier i chyba tak pozostanie dalej na kolejny rok.

Originally posted by ListonoszCzerwucha View Post
              No to przecież mogą zrobić

Comment

Mam pytanie odnośnie odznaczenia BETA TERSTER.
                Otóż brzmi ono: Jak je dostać?
                Jestem na grach 13 lat, zagrałem w większość gier, w pokera, bilarda i snookera to chyba we wszystkie możliwe wersje BETA i nie beta, dzieliłem się spostrzeżeniami na forum (jeszcze na starym forum) i w dalszym ciągu nie wiem jak to odznaczenie zdobyć
                Jest ktoś, kto może mi pomóc ?

Comment

Już chyba nie ma takiej możliwości. Teraz BETA jest dostępna dla wszystkich graczy, kiedyś chyba było troszkę inaczej i za to być może dostawało sie odznaczenie.
                  Pozdro

Comment

Gry w wersji BETA były odkąd pamiętam dostępne dla wszystkich. Nie były jedynie wyszczególnione na stronie głównej GD.

Comment

Working...
                    X