Announcement

Collapse
No announcement yet.

Czy muszę znać angielski?

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Czy muszę znać angielski?

Czy to jest warunek korzystania ze strony? Jeśli nie, to w jakim celu umieszczacie anglojęzyczne komunikaty? Mam sobie tłumacza wynająć?!! Sprawa dot. Klondike, nie wejdziesz zanim nie zapoznasz się komunikatem w j. ang. i nie klikniesz. Co to za nowiny, niech mi ktoś odpowie ;p

Originally posted by Tobi212 View Post
    Czy to jest warunek korzystania ze strony? Jeśli nie, to w jakim celu umieszczacie anglojęzyczne komunikaty? Mam sobie tłumacza wynająć?!! Sprawa dot. Klondike, nie wejdziesz zanim nie zapoznasz się komunikatem w j. ang. i nie klikniesz. Co to za nowiny, niech mi ktoś odpowie ;p
    Beznadziejna gra, to chociaż ludzie sie podszkolą jezyka zanim zaczną w nią grać..
    Jak najbardziej trafnie zorganizowane. A z drugiej strony skąd wiadomo, że portal jest tylko dla polskich użytkowników a sam zobacz ile gier jest tylko w polskim języku - nawet czas pracy serwera nie jest polski
    Pozdrawiam
    Last edited by Ghost.; 05-29-2018, 08:11 AM.

Comment

Od jakiegoś czasu jak obserwuje polskich użytkowników to tylko narzekają i proszą o żetony. Może coś w tym jest...

Comment

Ps, poswięciłem Ci chwilke i wszedłem na tą gierke ale angielskiego jeszcze nie zauwazyłem? Mógłbyś na poniższym screene wskazać ?
        Pozdrawiam
        Attached Files

Comment

Working...
        X