Announcement

Collapse
No announcement yet.

przerwa techniczna vol.2

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• przerwa techniczna vol.2

Drodzy gracze! Staramy się, żeby wszystko działało jak najlepiej, dlatego w środę 28.03 w godzinach 7.30-9.00 strefy czasowej CET planujemy przerwę techniczną na gamedesire.com. Przepraszamy za wszelkie niedogodności!

skoro zablokowałeś komentarze na swoim poście pozwoliłem sobie na duplikat.

Zacznijmy od tego ze wszelkie niedogodności zaczęły się od tego że zachciało się wam poprawiać to co naprawdę było dobre, no ale jak już się staracie, to zróbcie tak by było choć trochę lepiej, niż jest teraz
    Last edited by po_co_mi_nik; 03-28-2018, 12:25 AM.

nooo kuwaaaaa to przed otwarciem sklepu sobie nie pogram weżcie se kuuuuwaaa przerwy w południe róbcie jak normalni ludzie uczciwie pracuja

Comment

w sumie to racja. wszystkie szanujące się firmy robią swoje przerwy konserwacyjne skutkujące długimi przerwami w godzinach jak najmniej kolidujących z interesem klientów.
      czyli ????
      albo jesteście nierobami, i nie chce się wam po nocach pracować, a przez to macie w doopie klientów, albo co gorsze ale i bardzo prawdopodobne cały czas macie w dooopie klientów

Comment

Witam
        mam pytanko czy da się jakoś zalogowac na wersji mobilnej haslem i loginem z konta na www?

Comment

A konkretnie, to co miała na celu ta przerwa? Coś dodane, cos usunięte? Bo zwykle administracja na innych jakichkolwiek serwerach, to informuj graczy po co robią przerwę.

Comment

Cześć,

dziękujemy za Wasze opinie odnośnie przerwy technicznej. Niestety, wszystkie przerwy techniczne mają na celu poprawienie jakości działania strony. Mamy nadzieję, że w przyszłości nie będzie ich zbyt wiele.

W kwestii pytania na temat gamedesire na mobilu - to zależy w co chcesz grać. Jeśli masz wątpliwości, warto o to zapytać za pomocą formularza kontaktowego.

Comment

Working...
            X