Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zdjęcie profilowe

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Zdjęcie profilowe

Witam,
    Od jakiegoś czasu grając w pool live pro, po automatycznym wybraniu przeciwnika miałem okazje oglądać podczas gry zdjęcia przeciwników, na które żaden normalny użytkownik nie chciałby patrzeć (np. niecenzuralne, promujące używki, obrzydliwe itp). Oczywiście żadnej sensacji z tego nie robiłem - po pierwszej grze podziękowałem takiemu delikwentowi. Jednak przypomniałem sobie ową sytuacje, gdy dzisiejszej niedzieli zauważyłem, iż podobna sytuacja rozgrywa się na czacie pod tęże grą. Spora ilość użytkowników wypowiadających się na tamtym "czacie" zaczepiała gracza januszek5205, zarzucając mu iż jego zdjęcie jest w jakiś sposób obrzydliwe, bo kto normalny dodaje takie zdjęcia z golizną na wierzchu ? Oczywiście po zbadaniu sytuacji poniekąd podzieliłem z nimi zdanie i zabrałem się za znalezienie informacji na temat tego jakie zdjęcie powinno być profilowe czyli takie które musi zobaczyć każdy, nawet przypadkowo. Moim zdaniem na portalu, który jest w 100% poświęcony zabawie-rozrywce opartej na grze w wolnym czasie (dla relaksu po pracy, szkole) Zdjęcia takie i tym podobne owszem niech sobie ludzie dodają dostępne na przykład dla swoich znajomych (chyba nie trzeba tłumaczyć co mam na myśli) bo na pewno wpływa to w jakiś sposób na negatywną opinie portalu wśród normalnych ludzi.
    Proszę o komentarze użytkowników co sądzą na ten temat, zdjęcia profilowego czy powinno być w jakiś sposób określone zasadami bądź czego nie zawierac by nie urazic nikogo w żaden sposób a jak wiadomo to chyba nic dziwnego ?
    Pozdrawiam, sorki jak czegos nie napisalem ale musze uciekac póki co - później sie wytlumacze jezeli cos zle napisalem
    Last edited by Zuch Recha; 02-04-2018, 05:56 PM.

Dzień dobry.Postanowiłam coś tutaj wpisać bo znana mi jest ta fotka...Nie jest może obrzydliwa ale z pewnością żenująca...a posiadacz zdjęcia stosuje irytujące zaczepki wmawiając ,że jest sexi i że wie że się podoba ...no litości.Nie wiem ,może jakimś Paniom się podoba kwestia gustu i potrzeb ale takie osoby niech sobie myszkują u Pana Janusza w profilu w poszukiwaniu,,specyficznych emocji,, ja osobiście wolałabym nie mieć jej na głównym planie w czasie gry. Pozdrawiam.

Comment

Originally posted by LADY_CAPS** View Post
      Dzień dobry.Postanowiłam coś tutaj wpisać bo znana mi jest ta fotka...Nie jest może obrzydliwa ale z pewnością żenująca...a posiadacz zdjęcia stosuje irytujące zaczepki wmawiając ,że jest sexi i że wie że się podoba ...no litości.Nie wiem ,może jakimś Paniom się podoba kwestia gustu i potrzeb ale takie osoby niech sobie myszkują u Pana Janusza w profilu w poszukiwaniu,,specyficznych emocji,, ja osobiście wolałabym nie mieć jej na głównym planie w czasie gry. Pozdrawiam.
      Oczywiście dodając post nie miałem na myśli bezpośrednio fotki PROFILOWEJ zucha o którym wspomniane, tylko problem polega na tym, że nigdzie nie jest określone jakie powinno być zdjęcie profilowe UCZESTNIKÓW GRY a powinno być takie rozwiązanie by w żaden sposób nie narazić ludzi na przykre widoki.
      Last edited by Zuch Recha; 02-04-2018, 05:51 PM.

Comment

Januszek5205 nie ma koszuli, ale krawat, co w tym złego!

Comment

Ninja, nie każdy chce oglądać "wonsatego Janusza" z gołą klatą w krawacie, to po pierwsze, a po drugie nie każdy chce czytać dziwnych tekstów, o których Lady Caps już wspomniała w poście wyżej, bo mnie osobiście to doprowadza do stanu obrzydzenia.

Comment

Ja również nie życzę sobie oglądania w trakcie gry tak obrzydliwego zdjęcia jakie promuje Pan januszek5205, jest to żenujące.

Comment

Tak jak drażnią nieraz foty w awatarach graczy to samo można powiedzieć, że i teksty wielu graczy pisane na czatach gier są poniżej normy, gdzie czyta się wyzwiska i groźby.
              Foto u Januszka jest to przełknięcia, ale czy ktoś chciałby grać i patrzeć na awatar jaki ma w tej chwili np. gracz big_big_big
              Może ten jest lepszy u gracza babajaga12 ?
              Zdjęcia w awatarze nie powinny być zapożyczone
              , a tak naprawdę ukradzione z oryginalnego miejsca. Powinny należeć do właściciela strony, nie powinny być "obrzydliwe", a już nie powinny być "p o r n o g r a f i c z n e" albo "erotyczne". Takie fotki na innych serwisach są zazwyczaj od +18, a tu grają również poniżej -18.
              Przykładem poprawnego zdjęcia w awatarze na tą chwilę można powiedzieć, że jest na profilu Asia86
              Nie jest zgodne z prawem pobieranie zdjęć
              z sieci, czy to z Pinteresta, Google Images czy innych serwisów i umieszczanie ich na swoim serwerze, a potem publikowanie ich na blogu/stronie/awatarze jako własnych. Ustawa o Prawach autorskich
              tekst jednolity: Dz.U. 2016 nr poz. 666 Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych powinna być przestrzegana. Rozdział 1.
              Przedmiot prawa autorskiego,

art. 1

2. W szczególności przedmiotem prawa autorskiego są utwory:

1) wyrażone słowem, symbolami matematycznymi, znakami graficznymi (literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne oraz programy komputerowe);

2) plastyczne;

3) fotograficzne;

Warning !
              Photographic images on the profile are copyrighted.
              Wielu starszych graczy pamięta czasy, gdy na serwisie funkcjonowali tzw. "Foto Cenzorzy" i przez nich przechodziły akceptacje tego co gracz chciał wstawić.
              Tak samo było i z tekstami na czatach, gdzie funkcjonowali "Admini" działający oczywiście pro bono.
              Idziemy z postępem i kultura gracza jest adekwatna do jego fotek profilu z czym możecie się zgodzić lub nie.

Originally posted by Paznokieć. View Post
              Ja również nie życzę sobie oglądania w trakcie gry tak obrzydliwego zdjęcia jakie promuje Pan januszek5205, jest to żenujące.

Comment

Originally posted by Zuch Recha View Post
                Witam,
                miałem okazje oglądać podczas gry zdjęcia przeciwników kto normalny dodaje takie zdjęcia z golizną na wierzchu ? to chyba nic dziwnego ?
                nie to normalne, nie martw się ale zdjęć już więcej nie oglądaj

Comment

Originally posted by po_co_mi_nik View Post

nie to normalne, nie martw się ale zdjęć już więcej nie oglądaj
                  Jak juz cytujesz kogoś wypowiedź to jej nie przerabiaj.

A do kolegi wyżej, podzielam jego opinie i uważam, że dodawane zdjęcia zanim pojawią sie na profilu powinny czekać na zaakceptowanie jak na wiekszości portali.
                  Pozdro dla mnie po dyskusji

Comment

Jak dostaniesz się do harcerzy zrozumiesz co to manipulacja

Comment

Dlaczego stresujesz młodego chętnego do działania zucha, który może nie chce być harcerzem tylko skautem.
                      Originally posted by po_co_mi_nik View Post
                      Jak dostaniesz się do harcerzy zrozumiesz co to manipulacja

Comment

Originally posted by Zuch Recha View Post

Jak juz cytujesz kogoś wypowiedź to jej nie przerabiaj.
                        Ale całkiem fajnie wyszło
                        Bez urazy, skróciłem nieco, nic nie przerobiłem, dość długa była ta wypowiedź

Originally posted by TreborWeb View Post
                        Dlaczego stresujesz młodego chętnego do działania zucha, który może nie chce być harcerzem tylko skautem.

Naoglądałem się publicznej TV, to zaraźliwe

Comment

zrozumiano ? no to po dyskusji

Comment

ja wam jednak pokasuje te gry

Comment

oesu, jeszcze ten tu <facepalm>

Comment

Working...
                              X