Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kto jest tu adminem

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Kto jest tu adminem

Witam szukam polskiego administratora tego serwisu.. Jest tu jakis?? PILNE

Hello Ci...a są :np. ^_IzzyIce_^, Lena czy Pilot Pirx

Comment

dzieki, tylko nieaktywni heh

Comment

Originally posted by Alfa Muscae View Post
        Hello Ci...a są :np. ^_IzzyIce_^, Lena czy Pilot Pirx
        Nie jestem adminem :P

Comment

Nie ma się co wstydzić, że trochę mądrzejsza jesteś, to żadna ułomność

Comment

No ponoc nie

Comment

Żeby nie było, i Lenka i Pirx są OK, tylko pracodawca ich nieco ogranicza

Comment

Do, najlepiej będzie to określić, tych co usunęli mój wpis " ale odchyłką od normy już tak" pod komentarzem "Nie ma się co wstydzić, że trochę mądrzejsza jesteś, to żadna ułomność "
                Proszę nie ulegać stereotypom, słowo odchyłka oznacza różnicę od, w tym wypadku normy, tak na minus jak i na plus i śmieszy mnie przypisywanie jej tylko ujemnego znaczenia.Może mi Państwo wyjaśnicie kto się obruszył, czy Wy normalni, czy Pani mądrzejsza. Bo ja w żadnym wypadku nie mogę zrozumieć kto się na co obraził i zarazem spowodował usunięcie wpisu. Proszę wrócić do szkolnych wiadomości, choćby o krzywej Gaussa.
                ​​​​​​​
                ​​​​​​​

Comment

Originally posted by ^_IzzyIce_^ View Post

Nie jestem adminem :P
                  Witam...hehe...Izzylce...to nic...ale udzielasz się dużo, więc jesteś prawie jak admin tutaj pozdrawiam

Comment

Huker....tu różne dziwne rzeczy się dzieją...i nikt nie jest wstanie racjonalnie Ci wytłumaczyć...dlaczego ?......to moje spostrzeżenie będąc tutaj

Comment

Ja nic z tym wspólnego nie mam mnie nie ruszaja jakiekolwiek teksty na mój temat Każdy pisze co chce i przyjmuję to na gołą klatę heheh

Comment

Originally posted by huker View Post
                        Do, najlepiej będzie to określić, tych co usunęli mój wpis " ale odchyłką od normy już tak" pod komentarzem "Nie ma się co wstydzić, że trochę mądrzejsza jesteś, to żadna ułomność "
                        Proszę nie ulegać stereotypom, słowo odchyłka oznacza różnicę od, w tym wypadku normy, tak na minus jak i na plus i śmieszy mnie przypisywanie jej tylko ujemnego znaczenia.Może mi Państwo wyjaśnicie kto się obruszył, czy Wy normalni, czy Pani mądrzejsza. Bo ja w żadnym wypadku nie mogę zrozumieć kto się na co obraził i zarazem spowodował usunięcie wpisu. Proszę wrócić do szkolnych wiadomości, choćby o krzywej Gaussa.
                        ​​​​​​​
                        ​​​​​​​
                        A ja myślałem, że pierwszy raz sam usunąłeś swój wpis. Cóż niektórzy admini nie mają jaj
                        Tak apropos, są odchyłki dolne i górne.

I za to kocham GD, bo tu jak w Tokio drift szybkich i wściekłych, napierw trzęsienie ziemi, a później jeszcze ciekawiej
                        Last edited by po_co_mi_nik; Yesterday, 09:25 PM.

Comment

Originally posted by ^_IzzyIce_^ View Post
                          Ja nic z tym wspólnego nie mam mnie nie ruszaja jakiekolwiek teksty na mój temat Każdy pisze co chce i przyjmuję to na gołą klatę heheh
                          Przyjmijmy, ze to tylko ciekawość, choć zapewne trącąca sprośnością, ale chciałbym to zobaczyć

Comment

Originally posted by huker View Post
                            Przyjmijmy, ze to tylko ciekawość, choć zapewne trącąca sprośnością, ale chciałbym to zobaczyć
                            Ha ha ha Dobre

Comment

Nie powiedziała tak, nie powiedziała nie musisz się zwyczajnie domyślić

Comment

Working...
                              X