Announcement

Collapse
No announcement yet.

Turnieje Mikołajkowe

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Turnieje Mikołajkowe

Witam !

Z tego co zauwazylem to dodaliscie tylko jeden Turniej Mikolajkowy w pokera, ale za 100k - wejscie :P
    Nie kazdy ma koncie takie zetony, a zapewne wiele osob by w takim, badz podobnym turnieju zagralo
    Jesli to nie problem, to dolozcie choc jeden turniej na 6 grudnia z wpisowym np 10 - 20k
    Moze to byc turek np w kosci, badz tez na omaszce - stale nie musi byc premiowany jedynie Poker Texas Holdem :P
    Jezeli taka opcja nie wchodzi w gre, to trudno, ale kiedys takich gier na Mikolajki, badz inne okazje bylo sporo, a teraz praktycznie, to nic sie nie dzieje
    Co jakis czas dokladacie nowe turnieje planowe, a tak to nuda po calosci :P
    Powinny takze wrocic przy tej okazji latajace bonusy - nie jedna osoba by sie z nich ucieszyla :x - przez kilka godzin bylo by co gonic hehe
    Wiem,ze ida swieta, wiec tych turniejow za niecale 3 tygodnie bedzie od groma i ciut ciut, ale skoro juz dolozyliscie jeden turniej na texasie, to moze nie bedzie problemem, by dolozyc choc jeszcze jeden, ale z nizszym wpisowym? Z gory dziekuje za odpowiedz - POZDRO <beer>

były 3 w Kości (2 elimki i swiss), w Pokerze z pula 500M

Comment

Widac, ze warto bylo sie upomniec o wieksza ilosc gier, gdyz taki apel przyniosl wymierne korzysci :P
      Wiem, ze byly dolozone do tej planowki w pokera z mega duza pula, takze i turnieje w kosci - gralem w kazdym z nich :x
      Szkoda tylko, ze odpisuje mi gracz, a nie jakis Administrator hehe
      Mam nadzieje, ze na swieta, to wybor bedzie duzo bardziej okazaly (jak co roku) - oprocz planowych turkow na texasie, to powinny takze pojawiac sie specjale na omaszce, jak i w kosciach
      Moze warto by bylo postarac sie o turnieje np w bilarda ? - zapewne masa osob byla by z tego pomyslu zadowolona
      O latajacyh bonusach, to wspomne jedynie na marginesie - to juz powinna byc tradycja tego portalu :P
      Tak czy siak, to dziekuje za te kosci i prosze o jeszcze - POZDRO <beer>

Comment

Working...
      X