Announcement

Collapse
No announcement yet.

Problem z przelewem.

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Problem z przelewem.

Dlaczego nie mogę zrobić żadnego przelewu? Wyświetla się komunikat: W tej chwili nie możesz dokonać przelewu.

Żeby dokonać przelewu wpierw musisz kupić Żetony powiedzmy jeśli kupisz 100k żetonów to tyle będzie się dało przelać.

Comment

Jak to nie możesz, wchodzisz tak jak na załączonym obrazku i naciskasz.. może nie masz zweryfikowanego adresu e-mail lub jakas przerwa techniczna była Pozdrawiam
      Attached Files

Comment

Originally posted by bcia_Tyga View Post
        Jak to nie możesz, wchodzisz tak jak na załączonym obrazku i naciskasz.. może nie masz zweryfikowanego adresu e-mail lub jakas przerwa techniczna była Pozdrawiam
        Jeśli nie zostały zakupione Żetony to nie zrobi przelewu.

Suma przelewów nie może przekroczyć liczby Żetonów z ostatniego zakupu.

W tej chwili nie możesz dokonać przelewu.

Więc bedzie sie pojawiał taki komunikat jak wyżej ....

Comment

Originally posted by ^_IzzyIce_^ View Post

Jeśli nie zostały zakupione Żetony to nie zrobi przelewu.

Suma przelewów nie może przekroczyć liczby Żetonów z ostatniego zakupu.

W tej chwili nie możesz dokonać przelewu.

Więc bedzie sie pojawiał taki komunikat jak wyżej ....
          Ale to chyba jest oczywiste, ze trzeba dokonac zakupu- przeciez wchodzac w zakladke przelewy wyswietla sie komunikat.

Comment

Originally posted by Tuptuus View Post
            Dlaczego nie mogę zrobić żadnego przelewu? Wyświetla się komunikat: W tej chwili nie możesz dokonać przelewu.
            Skoro został tak napisany post.. to oznacza ze ta osoba nie miala o tym pojęcia

Comment

Skoro został tak napisany post.. to oznacza ze ta osoba nie miala o tym pojęcia
              Zdumiewające..

Comment

Wystarczy czytać a nie zobaczyć temat i dowalic 5 groszy nie na temat

Comment

Wystarczy czytać a nie zobaczyć temat i dowalic 5 groszy nie na temat
                  ekhem?
                  Przeczytałem i odpisałem jak najbardziej na "temat", a Ty piszesz rzeczy OCZYWISTE widoczne dla każdego kto wejdzie w zakładke 'przelewy' a PAN AUTOR chyba stamtąd tutaj 'przychodzi', czy nie ?

Zobacz młoda, po wejsciu w przelewy jak SAMA napisałaś i zauwazyłaś WYSWIETLA SIE okienko O ILE MAMY ZWERYFIKOWANY adres e-mail "Suma przelewów nie może przekroczyć liczby Żetonów z ostatniego zakupu." a co to oznacza ? DOKLADNIE TO CO NAPISAŁAŚ.

Czyli PAN AUTOR widząc to nie wie, że musi kupić żetony tak ? ale Ty pomocna... czapki z głów

a co do samego AUTORA, być może nie masz jakiejś wtyczki bądz przestarzałą przegladarke i po prostu nie wyswietla Ci niektórych powiadomien, W CO WATPIE bo jedno z nich sam zacytowałeś !

Pozdrawiam

ps. jezeli PAN AUTOR miał na myśli to w czym 'zdolna zuszka' mu pomogła to gratuluje inteligencji
                  Last edited by bcia_Tyga; 12-03-2017, 02:05 PM.

Comment

Nie wszystkie rzeczy sa oczywiste dla graczy nowych. Ktos kto juz wiele lat siedzi wie co i jak i dlaczego. Nowy gracz mógł nie doczytać oraz nie zrozumieć A Twój sc dużo nie nie mówi patrząc gdy osoba nie moze nawet do tego kroku dotrzeć . Więc zaczyna sie od podstaw a pozniej przechodzi do kolejnego kroku.

Comment

Nie wszystkie rzeczy sa oczywiste dla graczy nowych. Ktos kto juz wiele lat siedzi wie co i jak i dlaczego. Nowy gracz mógł nie doczytać oraz nie zrozumieć A Twój sc dużo nie nie mówi patrząc gdy osoba nie moze nawet do tego kroku dotrzeć . Więc zaczyna sie od podstaw a pozniej przechodzi do kolejnego kroku.
                      Nowy nie zawsze znaczy głupszy, nie wiem na jakiej podstawie ludzie takie wnioski wyciągają- zapewne z autopsji.
                      Tuptuus
                      Jeżeli problem z przelewami w dalszym ciągu nie rozwiązany to napisz do mnie w wiadomości prywatnej, napisze Ci co zrobić zebyś miał takie okienko jak u mnie na screenie bo tutaj nie ma sensu.
                      pzdR.

Comment

W mojej wypowiedzi nie ma takiego slowa jak "glupszy" . Dalej problem ze zrozumieniem tekstu
                        Miałam na myśli czyste przeoczenie gracza ... Ale ty dalej swoje Najlepiej kierować problem na kontakt tam jasna bedzie odpowiedz

Comment

Working...
                        X