Announcement

Collapse
No announcement yet.

Punkty za aktywność

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Punkty za aktywność

Dlaczego została ukryta ilość punktów za aktywność w grach??? Do tej pory to było czytelne, a teraz wolna amerykanka....

Rano zgłosiłem to w mailu, dostałem zwrotną wiadomość już po około 5 minutach że poinformowali techników i pracuja nad tym. Widać jak pracuję luntrusy w zamian tego usuneli mi fotki co niektóre z konta ;> tak działa GD

Comment

hahaha dzięki za odpowiedź...na przyszłość masz nauczkę za dociekliwość :x Widocznie miałeś nieprzyzwoite zdjęcia

Comment

No nie warto się wychylać. Teraz jestem mądry po fakcie jak to Polak ;> a fotka przedstawiała nietoperza żyjącego w meksyku owocożernego tego największego nietoperza na świecie co ma przyrodzenie większe od nie jednego człowieka i mioże admin któryś poczuł się urażony i mały w stosunku do tego pięknego ssaka.

Comment

Hmm Tydzień upływa, jak punkty były ukryte tak są,a najbardziej przykre,że żaden admin nie raczy się w tej sprawie wypowiedzieć....
          Cóż to nie jest obrazek poświęcony GD malowany kredkami ani też zdjęcie choinki to po co się fatygować Totalna olewka i tyle w tym temacie ...

Comment

Dziękujemy za zgłoszenie. Punkty za aktywność zostaną przywrócone w przyszłym tygodniu.

Pamiętajcie, że forum to miejsce mające ułatwić komunikację Graczom, między sobą. Nie jest to droga kontaktu adminów z Graczami, wątki nie są monitorowane 24/7.

Comment

Dzięki za odpowiedź...co do prędkości reakcji i zbiegu okoliczności ,napiszę tak: 02.08.2017 napisałam post - dziś odpowiedź, 02.08.2017 kuzynka w Kanadzie napisała list-dziś wyjęłam ze skrzynki...a narzekamy na pocztę :x

Comment

Working...
              X