Announcement

Collapse
No announcement yet.

Punkty za aktywność

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Punkty za aktywność

Dlaczego została ukryta ilość punktów za aktywność w grach??? Do tej pory to było czytelne, a teraz wolna amerykanka....

Rano zgłosiłem to w mailu, dostałem zwrotną wiadomość już po około 5 minutach że poinformowali techników i pracuja nad tym. Widać jak pracuję luntrusy w zamian tego usuneli mi fotki co niektóre z konta ;> tak działa GD

Comment

hahaha dzięki za odpowiedź...na przyszłość masz nauczkę za dociekliwość :x Widocznie miałeś nieprzyzwoite zdjęcia

Comment

No nie warto się wychylać. Teraz jestem mądry po fakcie jak to Polak ;> a fotka przedstawiała nietoperza żyjącego w meksyku owocożernego tego największego nietoperza na świecie co ma przyrodzenie większe od nie jednego człowieka i mioże admin któryś poczuł się urażony i mały w stosunku do tego pięknego ssaka.

Comment

Hmm Tydzień upływa, jak punkty były ukryte tak są,a najbardziej przykre,że żaden admin nie raczy się w tej sprawie wypowiedzieć....
          Cóż to nie jest obrazek poświęcony GD malowany kredkami ani też zdjęcie choinki to po co się fatygować Totalna olewka i tyle w tym temacie ...

Comment

Dziękujemy za zgłoszenie. Punkty za aktywność zostaną przywrócone w przyszłym tygodniu.

Pamiętajcie, że forum to miejsce mające ułatwić komunikację Graczom, między sobą. Nie jest to droga kontaktu adminów z Graczami, wątki nie są monitorowane 24/7.

Comment

Dzięki za odpowiedź...co do prędkości reakcji i zbiegu okoliczności ,napiszę tak: 02.08.2017 napisałam post - dziś odpowiedź, 02.08.2017 kuzynka w Kanadzie napisała list-dziś wyjęłam ze skrzynki...a narzekamy na pocztę :x

Comment

Nadal nie widać punktów za aktywność

Comment

Originally posted by Lena View Post
                  Dziękujemy za zgłoszenie. Punkty za aktywność zostaną przywrócone w przyszłym tygodniu.

Pamiętajcie, że forum to miejsce mające ułatwić komunikację Graczom, między sobą. Nie jest to droga kontaktu adminów z Graczami, wątki nie są monitorowane 24/7.
                  Drodzy admini weźcie się najpierw w swojej firmie dowiedzcie co i jak a nie wprowadzacie w błąd graczy bo admini mówią jedno a jak się skontaktujesz na mail z obsługą to gadają co innego?
                  Ponoć to jedna firma to w czym problem ? Pilnujecie aby tylko żetony się zgadzały nic poza tym gry są tak denne bez rozwoju dokładacie jakieś słabe gierki typu klondike , rycerze , sarenki i wróbelki dla kogo to dla dzieciaków co mają po 8 lat? Weźcie coś zróbcie z tym serwisem bo już nawet się nie chce tu siedziec a co dopiero grać.

Comment

ADMIN spoko ukrywanie punktow z jednej strony jest Dobre bo Nikt nie widzi Kto Ile obraca Kasy luzik i nie wystepuje frustracja u tej Drugiej Osoby ze Ktos ma tyle kasy itd - z drugiej jednak strony zalozmy dla Mnie jest to Uciazliwe bo pozniej sie Zastanawiam ile zalozmy Mnie kosztowalo kulek-bingo itd - Prosilbym jednak Przywrocic "Stary Porzadek Swiata" czyli te punkty za Aktywnosc Wirtualna bo widac golym okiem czy warto dalej inwestowac zalozmy w kulka-bingo itd i co z tego mam hihi Pozdrawiam ADMINOW

Comment

Witam.

Minął ponad miesiąc od zgłoszenia błędy i " tygodnia " naprawy. Czy zostanie to w końcu naprawione, czy jest to celowe działanie, aby schować pkt za aktywność ?

Pozdrawiam Matti.

Comment

Śmiem twierdzić że jednak to celowy zabieg poprzez dezinformacje. Wysyłałem z miesiąc temu maila do nich odpowiedzieli że w przyszłym tygodniu to naprawią minął miesiąc i nic. Potem gdzieś któryś z adminów napisał że w nowym tygodniu to naprawią minęło z 2 tygodnie i nic. Więc te ukrycie punktów i zbywanie użytkowników i ta cała dezinformacja ma na celu po cichu wdrązenie owego procederu i ukrycie tychże punktów a po co tak zrobili tu można się domyślać. Wcześniej miałeś na tacy podane ilość punktów za aktywność teraz musisz się domyslać i tak coś jest nie tak bo z ta samą częstotliwością gram i mniej tych punktów jest. Chyba tak też zrobili żeby teraz ludzie się domyślali i jeszcze wiecej zachęcić do gier ludzi żeby grali aby otrzymać punkty za aktywnośc żeby je potem przemienić na statusy lord czy tam inne. Ot taki zabieg by cześciej ludzie grali. Portal upada widząc jakie 5 gier ostatnio dodali wiec się chwytają już każdego manewru bo być może więcej ludzi co gra jeszcze wiecej bedzie grać i płaciło za żetony.

Comment

Wstyd się administracji przyznać, że nie potrafią naprawić ..... straszny tu technik potrzebny (!?!) :/ ................Wazne ,żeby chociaż hajs na koncie się zgadzał.........

Comment

mam Bukmacherow od 2014 online chyba wrzesien i oni za Mnie licza co ile Mnie kosztuje - zalozmy nie umiem liczyc nawet na palcach - kalkurator Mi ukradli haha do szkoly mialem pod gorke hihi (tak na marginesie tam jest teraz sad haha)- a tu koniec miesiaca i Mi brakuje iles tam punktow do Asa zalozmy czy Lorda - zadnego osiagniecia juz Mi nie da SYSTEM wiec musze wydac wirtualna gotowke to co mam leciec po sasiadke zeby za Mnie liczyla hehe - Prosilbym pokazywac te UKRYTE PUNKTY za aktywnosc >>> Pozdrawiam ADMINISTRACJE

Comment

oni robią gry dla dzieciaczków, takich małych pryczków ... te klondike rycerzyki sraki i gówniaki........ gówno wymieszane z gównem... ja już ie wiem jak mam to skomentować. teraz tworzone na gd aą gry dla małych bajtlów..... porażka............ ja już pluję na to

Comment

Working...
                              X