Announcement

Collapse
No announcement yet.

Problem z wersją mobilną.

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Problem z wersją mobilną.

Wie ktoś może co się dzieje? Od paru godzin nie mogę się zalogować na mobilną wersje Pokera. Wyskakuje że serwer jest niedostępny, Nie wiem czy to moja wina, czy też może Gamedesire.com coś tam robi i wyłączyli.

Zgłoszony przez ciebie problem został rozwiązany.

Comment

To nie koniec, dziś u mnie wystąpił problem z brązową areną - dostałem powiadomienie o starcie a po odpaleniu apki i wystartowaniu areny nie przeniosło mnie do stołu. Próbowałem też na pc ale nic nie było poza czasem oczekiwania na następną. Mały off top: co się dzieje z grami? Co aktualizacja ff to coraz gorszy syf się robi. Wyrzuca skrypty, wiesza stronę główną a także wyrzuca flash playera, jest to uciążliwe w trakcie grania turniejów. (tak, mam wszystko aktualne, sprzęt też jest sprawny)

Comment

Originally posted by stalker88 View Post
        To nie koniec, dziś u mnie wystąpił problem z brązową areną - dostałem powiadomienie o starcie a po odpaleniu apki i wystartowaniu areny nie przeniosło mnie do stołu. Próbowałem też na pc ale nic nie było poza czasem oczekiwania na następną. Mały off top: co się dzieje z grami? Co aktualizacja ff to coraz gorszy syf się robi. Wyrzuca skrypty, wiesza stronę główną a także wyrzuca flash playera, jest to uciążliwe w trakcie grania turniejów. (tak, mam wszystko aktualne, sprzęt też jest sprawny)
        Wczoraj wieczorem wystąpiły chwilowe problemy techniczne związane z możliwością dołączenia do stolika lub turniejów. Sytuacja został jednak opanowana przed godziną 21:00.
        Jeśli doświadczasz problemów z naszymi produktami skontaktuj się proszę z działem wsparcia korzystając z formularza kontaktowego (KONTAKT), który znajdziesz na dole strony.

Comment

Odświeżam, jestem po aktualizacji aplikacji. Są małe problemy po niej, chodzi o przenoszenie inne stoły podczas turnieju, zamiast na dole przeniosło na górę profilowe a karty są na dole normalnie, druga sprawa bonus dzienny: po zakończeniu oczekiwania na odbiór pole jest szare i pokazuje 00:00. Trzeba wyjść z aplikacji i wejść ponownie chociaż to też sprawia problem bo pokazuje czarne tło - trzeba zakończyć zadanie i odpalić ponownie. Turniej freeroll o 11 - zająłem 18 miejsce, na stronie gd nie pokazało, że brałem udział - żetonów też nie otrzymałem. Na plus jak dla mnie animacja kart i ogólna poprawa widoczności na stole, na minus także przeniesienie okienka z układem na prawą stronę na przyciski
          Last edited by stalker88; 06-08-2017, 02:32 PM.

Comment

Originally posted by stalker88 View Post
            Odświeżam, jestem po aktualizacji aplikacji. Są małe problemy po niej, chodzi o przenoszenie inne stoły podczas turnieju, zamiast na dole przeniosło na górę profilowe a karty są na dole normalnie, druga sprawa bonus dzienny: po zakończeniu oczekiwania na odbiór pole jest szare i pokazuje 00:00. Trzeba wyjść z aplikacji i wejść ponownie chociaż to też sprawia problem bo pokazuje czarne tło - trzeba zakończyć zadanie i odpalić ponownie. Turniej freeroll o 11 - zająłem 18 miejsce, na stronie gd nie pokazało, że brałem udział - żetonów też nie otrzymałem. Na plus jak dla mnie animacja kart i ogólna poprawa widoczności na stole, na minus także przeniesienie okienka z układem na prawą stronę na przyciski
            Dziękujemy za cenne uwagi.

Comment

plus jeszcze do poprawy drobnej jest okienko ze statusem w prawym górnym rogu gdzie wyświetla stawkę obecną i czas - miejsce w turnieju w dniu wczorajszym pokazywało w taki sposób: 200200, przy turniejach sit n go nie zauważyłem nic takiego.

Comment

Working...
              X