Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wyjaśnienia!!!!

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Wyjaśnienia!!!!

Witam!!!!!!
    Jest pewien problem i mam nadzieję, że jak najszybciej się rozwiąże i go wyjaśnicie.

Otóż mam na gd nick: kontotymczasowe321, utworzony tylko na potrzebę skontaktowania się z gd,zostanie on usunięty jak tylko zostanie wyjaśniona sprawa mojego głównego nicku: Kasia.
    Zostałam zbanowana i nie znam dokładnej przyczyny.

Jakiś gracz zarzucał mi, że gram w kości i gd na kilku nickach.
    Otóż to nie jest tak. Dzielę internet z paroma osobami, tak, wyobraźcie sobie, że niektórzy tak robią! I oni też korzystają z tego portalu i gramy sobie czasami razem.

Widziałam, że była już u was taka sytuacja, tutaj na forum jest wątek:
    http://forum.gamedesire.com/forum/po...mnie-zadziwiac
    Cytuję: "TEN TEN DOMNIEMANYDRUGI NICK JEST MOJEGO PARTNERA , MIESZKAMY RAZEM A NIGDZIE W REGULAMINIE NIE JEST NAPISANE ZE TYLKO JEDNA OSOBA W DOMU MOZE MIEC KONTO NA GAMEDESIRE!!! NADMIENIAM ZE Z MOIM PARTNEREM POZNALISMY SIE WLASNIE NA GD I JAKOS NIE SADZILISMY ZE JEDNO Z NAS MUSI ZREZYGNOWAC Z GIER W WASZYM SERWISIE , MAMY 2 slownie dwa KOMPUTERY I KAZDY GRA NA SWOIM!" oraz "ODDAC MOJE KONTO, BO CZUJE SIE OKRADZIONA PRZEZ WAS ALBO ZMIENIC REGULAMIN KTORY ZABRONI DWOM OSOBOM W DOMU , MALZENSTWU ,RODZENSTWU ITP. GRAC NA WASZYM SERWISIE !"
    U tej użytkowniczki sprawa się wyjaśniła i konto jej odblokowaliście, więc ja też czekam na jakieś wyjaśnienie.
    I pozostaje również kwestia wygranego konkursu wielkanocnego (zajęłam 3msc-5mln) - dzień później zostałam zablokowana. Również czuję się przez okradziona, bo to że z jednego ip jest założone parę kont, nie znaczy, że korzysta z nich jedna i ta sama osoba! Czasem są publiczne adresy ip lub routery dzielone po prostu z sąsiadami, znajomymi itd.!!!

Pozdrawiam... czekam na odp.
    MAM NADZIEJĘ, ZE ADMINI TEGO NIE ZLEKCEWAŻĄ I ODPOWIEDZĄ W TYM WĄTKU!!!

Czy jakiś admin mi kiedyś odpowie?!!

Comment

Chcesz dostać odpowiedź napisz na kontakt i opisz sprawę

Comment

Kasiu, troszkę więcej rozsądku.
        Nie gra na kilku nickach, lecz gra, kilku "nicków" na jednym IP jest istotą problemu.
        Jeśli tego nie rozumiesz, to nie bierz się za gry.
        Grając na jednym IP, czyli realnie dwa "nicki" mogą siedzieć obok siebie w domu i zwyczajnie znać swoje karty, co jest równoznaczne, w niektórych grach, ze znajomością kart przeciwników.
        Jest to prosta droga do nadużyć​​​​​​​, dlatego jest to tępione.

Comment

Hmmmmm. Dziwne. Miałem kiedyś z moją byłą żoną + szwagier miał trzecie. Graliśmy w 3,5,8 namiętnie i po prostu, jeśli grałem np ja, żona i ktoś z zewnątrz, to tej osobie po prostu wyskakiwał komunikat "gracz jester 2 i gracz .... (szwagier/żona, grają w tej samej sieci lokalnej. I tyle. Po prostu mógł ktoś grać, albo nie grać z nami

Comment

"Grając na jednym IP, czyli realnie dwa "nicki" mogą siedzieć obok siebie w domu i zwyczajnie znać swoje karty, co jest równoznaczne, w niektórych grach, ze znajomością kart przeciwników." Możesz mi przytoczyć, huker, gdzie w regulaminie jest napisane, że na gd nie mogą grać dwie osoby w domu, chociażby małżeństwo, tylko przez to, że mają ten sam adres IP? Jak widzisz sprawa agax8 się wyjaśniła, jak widać można tak robić...
            Oczekuję, aby w końcu jakiś admin się wypowiedział, bo czekam, czekam i wciąż nic...

Comment

Oszustow-frustratow sie tepi bez litosci grac nie umiesz kasia i bierzesz sie za oszustwo pograj w bierki moze inni ADMINI przymkna oko apropo zrob 20-dwadziescia nickow i graj ze soba jak by co nie Pozdrawiam z reguly oszustow tylko ich tepie

Comment

A ja tępię takich ignorantów jak Ty, którzy nie mają na pewne tematy zielonego pojęcia! Nie będę się z Tobą wdawać w dyskusje, skoro nawet nie masz żadnego sensownego argumentu, na to że ja niby jakoś "oszukuję", a jedynie co potrafisz to zwyzywać innych. W porównaniu do Ciebie, nieporozumienia, problemy staram się jakoś rozwiązać i zwracam się z tym do adminów, a nie porzucam w kąt. Jeśli Ci to przeszkadza - wyjdź z tego wątku. Jedynie co pokazałeś to swoje chamstwo i prostactwo.

Comment

tez cie kocham naprwde nie sciemniam kasia hehe

Comment

Zagraj ze mną w literki możesz mieć 5 nicków na 1 IP i 2 programy wspomagajace
                    ale jak zapytam co oznacza dane słowo to musisz napisać od razu
                    jak nie napiszesz gra sie kończy

Comment

Fraktal przepraszam, ale nie bardzo wiem o co Ci chodzi. Możesz mi wyjaśnić? Bo wydaję mi się, że piszesz kompletnie nie na temat - więc nie ma dla Ciebie miejsca w tym wątku.

Comment

kasia przy takim podejsciu do tematu to dla ciebie nie ma miejsca na GD wez sobie wogole wyluzuj nie dziwie sie ADMINOM ze cie ZBANOWALI frustratow-oszustow sie eliminuje bo szkodza na wizerunek danego SERWERA ze ktos cos takiego u siebie toleruje

Comment

Originally posted by Irk87 View Post
                          kasia przy takim podejsciu do tematu to dla ciebie nie ma miejsca na GD wez sobie wogole wyluzuj nie dziwie sie ADMINOM ze cie ZBANOWALI frustratow-oszustow sie eliminuje bo szkodza na wizerunek danego SERWERA ze ktos cos takiego u siebie toleruje
                          no i czego ją tak dołujesz? Dziwi mnie tylko jedno : dlaczego GD zbanowali Kasię dopiero jak wygrała konkurs wielkanocny (zajęła 3msc-5mln) - dzień później ? GD przytuliło aż 5 mln. NIEŁADNIE .. BARDZO NIEŁADNIE. Proszę natychmiast odbanować konto dziewczynie i uczciwie oddać Jej wygrane żetony 5 ml a Ty Kasia zapamiętaj : jedna gra 1 ip

Comment

jakie dolowanie zaatakowala biednego oponenta co jej chcial pokazac ze chocby oszukiwala to pewnie z nia i tak by wygral nie najlepsza taktyke obrony przybrala AGRESJA jak juz atakuje bezbronnych niech zaatakuje WLADZE jak taka hallo i do przodu a tu pewnie cykorzy bo bezbronnych latwiej sie bije -atakuje

Comment

Stila1 mnie też to zastanawia. Spoko, dzięki za radę, zapamiętam.
                              A ty irk to o co ci już chodzi :P Ja nikogo nie atakuję. Agresja to raczej jest w twoim przypadku! Kto kogo wyzywa, no kto?!
                              Ja tylko chcę konto odzyskać..

Comment

Working...
                              X