Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamedesire nie przestaje mnie zadziwiac

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Gamedesire nie przestaje mnie zadziwiac

To czesc konwersacji z GD ( przepraszam czytelnikow za bledy literowki itd za bardzo jestem w.... zdenerwowana aby sie wysilac i poprawiac )

Witamy serdecznie,
    Dziękujemy za skontaktowanie się z nami.
    Konto zostało zablokowane za względu na udział w turnieju noworocznym w kości na 2 nikach.
    Pozdrawiam,
    Jessica
    Customer Experience Team ZAZNACZAM ZE NIE MOGLAM GRAC NA 2 NICKACH ZE WZGLEDU NA TO ZE 2 NIE POSIADAM!!!!!!! (wczoraj w celu skontaktowania sie z adminem zalozylam nowy nick ale nie mam zamiaru na nim grac i jesli laskawie oddacie mi moje konto ten usune)TEN TEN DOMNIEMANYDRUGI NICK JEST MOJEGO PARTNERA , MIESZKAMY RAZEM A NIGDZIE W REGULAMINIE NIE JEST NAPISANE ZE TYLKO JEDNA OSOBA W DOMU MOZE MIEC KONTO NA GAMEDESIRE!!! NADMIENIAM ZE Z MOIM PARTNEREM POZNALISMY SIE WLASNIE NA GD I JAKOS NIE SADZILISMY ZE JEDNO Z NAS MUSI ZREZYGNOWAC Z GIER W WASZYM SERWISIE , MAMY 2 slownie dwa KOMPUTERY I KAZDY GRA NA SWOIM! Nie wiem dla kgo jestesmy tak niewygodni ze postanowil nas zbanowac , pewnie dla jakis graczy slabych w kosci ktorzy sami oszukuja aby wygrac a tacy sa wiem doskonale bo jestem na tym serwisie ladnych pare lat i niejedno widzialam . A jesli chodzi o turniej noworoczny ktory niby gralismy, to niestety zapisani bylismy ale nie zdazylismy wrocic na czas do domu i go zagrac. Niestety po tylu latach tutaj, w tym serwisie, bez zadnych problemow, zatargow, banow tymczasowych oszustw i innych negatywnych dzialan z mojej strony zablokowac komus bezpodstawni, TYLKO I WYLACZNIE NA JAKIEJS DZIWNEJ PODSTAWIE konto jest jak dla mnie okazaniem na jakim poziomie jest ten serwis.

PROSZE JESZCZE RAZ PRZANALIZOWAC SYTUACJE ,ODDAC MOJE KONTO, BO CZUJE SIE OKRADZIONA PRZEZ WAS ALBO ZMIENIC REGULAMIN KTORY ZABRONI DWOM OSOBOM W DOMU , MALZENSTWU ,RODZENSTWU ITP. GRAC NA WASZYM SERWISIE !
    Pozdrawiam zespol gamedesire aczkolwiek niechetnie.

Pozdrawiam Wszystkich Graczy tego serwisu i zycze szczesliwego nwego roku na tym serwisie bez zawistnych i nieuczciwych osob ktore tu bywaja, graja i mysla ze sa zaje...fajne.
    jA SOBIE NIE MAM NIC DO ZARZUCENIA !

PRZEPRASZAM ZAPOMNIALAM SIE PODPISAC W, moj jedyny i prawdziwy nick to
    agax8
    Last edited by konto tymczasowe; 01-08-2017, 12:35 PM.

prowadzisz korespondencje z GD drogą mailową więc nie wiem po co wpis na forum - potrzebujesz rozgłosu, poparcia czy o co chodzi?
    Prezentujesz na forum korespondencję prywatną (raczej bez zgody serwisu) łamiąc polskie prawo.
    Sugeruje napisać do serwisu. Raz jeszcze przedstawić sytuację, a nie pisać tutaj na forum bo nie jest to właściwe miejsce.
    Tutaj masz napisane https://www.gamedesire.com/pl/help?n=0&sec=14

Comment

Chcialam dac do zrozumienia osobom ktore mi zalatwily tego bana ze zrobily to bezpodstawnie, i tyle w tym temacie. GD moze sobie teraz zrobic z tym co chce a jesli chodzi o lamanie prawa to ukradzenie pieniedzy z konta ,moze niewiele zakupilam ale jednak, rowniez jest niezgodne z prawem. a fragment rozmowy zacytowany jest tylko po to zeby wiadomo bylo o co chodzi. Regulaminu przedtem nie zlamalam , zostalam ukarana bez zadnej podstawy. Teraz jesli robie cos niezgodnego z netykieta badz prawem robie to w afekcie. Do jutra mi przejdzie , sympatia do GD przeszla mi juz dzisiaj , jeszcze wczoraj myslalam ze to jakis blad badz atak hakera ktorych tutaj nie brakuje o czym GD kilka lat temu sie przekonalo samo, widzac baner na stronie startowej, ale kultura osobista nie pozwala mi zacytowac chociaz chyba przyjdzie mi sie z nim zgodzic.

Najbardziej boli mnie jednak to ze zostalam pomowiona o oszustwo, a tego niestety nie potrafie zniesc i chce aby wszyscy tutaj na gamedesire sie dowiedzieli ze tak nie jest bo to opinia innych graczy o mojej osobie mnie interesuje a nie pracownika, badz pracownikow gamedesire ktorzy uwierzyli w te kalumnie i to jest glowny powod zamieszczenia mojego wpisu tutaj
      Last edited by konto tymczasowe; 01-08-2017, 02:13 PM.

Comment

Miki, i co jej zrobią ?
        powieszą?
        zabiją?
        utopią?

Mógłbyś wytłumaczyć mądrym inaczej, gdzie tu łamanie polskiego prawa.
        Tylko proszę prostym językiem, zrozumiałym dla wszystkich.
        Last edited by po_co_mi_nik; 01-08-2017, 03:01 PM.

Comment

Originally posted by konto tymczasowe View Post
          Chcialam dac do zrozumienia osobom ktore mi zalatwily tego bana ze zrobily to bezpodstawnie,j
          Nie udało się, jak w każdej korporacji ważne są słupki, nikogo nie interesują tymczasowe konta

Comment

Na szczescie teraz mam tymczasowe w celu wyjasnienia zajscia i za kilka dni bede miala wiecej czasu dla swiata realnego, bo na odzyskanie mojego konta nie licze... i to jest pozytywny aspekt calego zajscia. A pograc w kosci czy pokera to moge w realu tak jak przed laty zanim odkrylam GD. Ironia losu polega na tym ze cala przygode z GD zaczelam wlasnie od kosci i na kosciach koncze ....

Comment

ciesz się pozytywami, ciesz się, gdy uśmiechnie się Słonko, ciesz się, gdy czasem chmury nieboskłon przesłonią, bo później i tak świetlistymi promykami się rozpromieni

Comment

Konto zostalo odblokowane, poczulam sie lepiej gdy w koncu moja, a raczej nasza sytuacja zostala poprawnie zrozumiana, teraz tylko diabli wiedza jak tutaj spokojnie grac zeby do podobnej sytuacji nie doszlo.Nie wiem czy nadal moje stwierdzenie, ze bede miala wiecej czasu na real jest aktualne gdy odzyskalam konto Musze teraz zlikwidowac konto tymczasowe aby nie lamac regulaminu, ale boje sie wylogowac z mojego hehe

Comment

Originally posted by hokus-pokus
                  aga kogo to interesuje powiedz ?
                  Mnie ... i byc moze jeszcze kogos , Ciebie nie musi i nie musi interesowac wszystkich. Na tym koncze ten temat. Milej zabawy zycze wszystkim.

Comment

Mnie zainteresowalo i dalo duzo do myslenia.

mike_floyd Korespondencja z Serwisem nie jest uwazana za prywatna. Serwis nie zabrania by ja cytowac (taka swego czasu dostalam odpowiedz od Admina GD... oczywiscie nie od admina na grach - wole uscislic).

Comment

hokus-pokus Ot komentarz wielce rzeczowy i konstruktywny. Uprawiaj dalej sobie swoja magie, bo tam zapewne lepiej sie wykazesz swoimi umiejetnosciami...

Comment

Już od dawna Hokusik chciałby zostać forumowym Davidem Copperfieldem, tu też niestety ma braki, ale wszystko przed nim

Comment

Working...
                        X