Announcement

Collapse
No announcement yet.

głupota obsługi.

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• głupota obsługi.

Witam . Jak można zablokowac rozmowy dla początkujących. Ktos kto sobie to wymyślił pewnie jest z natury gburem . Nie mogę zagrać w burako bo gdy wejdę na stół gracze zachowują sie jak upośledzeni , uciekaja , migaja obrażają . A ja nawet jakbym chciała się nauczyć grać to jak to mam zrobić z takimi uposledzonymi ludżmi , którzy uważają się za nie wiadomo jakiś dobrych graczy tylko dlatego że mają 100 gier i mogą obrażać. Niefajnie myślałam że to są gry dla wszystkich , nie tylko dla wybranych . Lecz pomyliłam się. Zabrano gry dla wszystkich a zrobiono dla jakiś ułomnych ludzi , którzy znikają lub obrażają tylko dlatego że mają 100 gier , a reszta to nie gracze bo ktoś sobie tak wymyślił.

Please, repeat again A poważnie witamy w realnym świecie GD

Comment

Originally posted by 1Adrenalina1 View Post
      Witam . Jak można zablokowac rozmowy dla początkujących. Ktos kto sobie to wymyślił pewnie jest z natury gburem . Nie mogę zagrać w burako bo gdy wejdę na stół gracze zachowują sie jak upośledzeni , uciekaja , migaja obrażają . A ja nawet jakbym chciała się nauczyć grać to jak to mam zrobić z takimi uposledzonymi ludżmi , którzy uważają się za nie wiadomo jakiś dobrych graczy tylko dlatego że mają 100 gier i mogą obrażać. Niefajnie myślałam że to są gry dla wszystkich , nie tylko dla wybranych . Lecz pomyliłam się. Zabrano gry dla wszystkich a zrobiono dla jakiś ułomnych ludzi , którzy znikają lub obrażają tylko dlatego że mają 100 gier , a reszta to nie gracze bo ktoś sobie tak wymyślił.
      Zmian wprowadzono kilkanaście miesięcy temu na wyraźną prośbę graczy. Limity dotyczą kilku pokoi. Gracze posiadający konto VIP lub status nie muszą rozgrywać 100 gier. Podobne limitacje dotyczą innych naszych gier. W przypadku Snooker/Pool Live Pro czat dostępny jest po 7 dniach od rejestracji. To samo dotyczy blogów.
      W starszej wersji gry Bilard 8 2009 oraz wszystkich pokojach League by moc pisać należy rozegrać 250 gier.

Comment

Working...
      X