Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tysiąc

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Originally posted by JanuszO73 View Post
    Witam, czy jest jakaś możliwość zobaczenia swoich rozgrywek w danym dniu, np. z kim się grało i jaki był wynik?
    W nowszej wersji gry takiej możliwości nie ma.

Comment

Originally posted by robertsalar View Post
      Witam.
      Dwa pytania.
      1- dlaczego pokazywany jest musik w grze w trójkę skoro licytacja kończy się na 100 - w/g zasad gry na waszym serwisie nie powinien.
      2- czy administracja ma zamiar coś zrobić z graczami którzy notorycznie uciekają z gry i to w ostatniej rozgrywce jeżeli wiadomo że wygrywający licytację osiągnie wymagany 1000 pkt. żeby wygrać grę.To jest nagminne . Skoro gram i osiągam wymagane 1000 pkt. to chcę wygrać cała należną wygraną a nie dzielić się z przeciwnikiem .
      I czy nawiązując do pyt. 2 nie można zrobić opcji np. " dodaj gracza do ignorowanych" i w ten sposób zablokować możliwość gry z tym graczem .Tacy marni gracze sami się wykruszą z czasem bo nie będą mogli z nikim zagrać i będą musieli zmienić nawyki albo przeżuci się na np. domino.
      Pozdrawiam i oczekuję sensownej odpowiedzi.
      1. Nie istnieją spójne zasady gry 1000 dlatego uznaliśmy, że prezentacja musika w grze we 3 nie jest złym pomysłem.
      2. W tym zakresie zmian nie będzie. W żadnej z naszych gier nie ma możliwości blokady gracza, tak by ten nie mógł z tobą zagrać.

Comment

Originally posted by Ayfen View Post
        W nowszej wersji gry takiej możliwości nie ma.
        to wielka szkoda!

Comment

Witam, w grze jest błąd. Przed chwilą podczas rozgrywki, którą wygrałem, wyświetliło sie, że już uzbierałem 1000 pkt wyszedł jeden gracz i wygrana została podzielona na dwoje graczy.

Comment

Dlaczego po około 40-45 minutach muszę odświeżać stronę. Czy coś zmienić w ustawieniach przeglądarki?

Comment

Znacie jakies strony gdzie mozna grac w tysiaca za bitcoiny, inna internetowa walute lub realne pieniadze ?

Comment

Witam!
                Odnośnie "Tysiąca".
                Czy administracja mogłaby coś zrobić z ciągle uciekającymi graczami, za których gra tzw. bot? Jest to strasznie uciążliwe grać z botami. Zrobilibyście chociaż tyle, że ze 2 rozdania od momentu ucieczki, i automatycznie gracz, który opuścił, przegrywa, albo chociaż przyspieszylibyście jego czas wyrzucania kart, gdyż w tej chwili po ucieczce zwykle ciągnie się cała gra, aż ktoś uzyska (bynajmniej nie ten, który opuścił) 1000 punktów. Czy jest to do wykonania? Bardzo bym prosił.

I jeszcze jedno pytanie: dlaczego w tysiącu na dwóch nie ma bomby? Na trzech jest, a na dwóch też by się przydała.

Pozdrawiam i proszę o odpowiedź.

Comment

Originally posted by Channel Lonze View Post
                  Witam!
                  Odnośnie "Tysiąca".
                  Czy administracja mogłaby coś zrobić z ciągle uciekającymi graczami, za których gra tzw. bot? Jest to strasznie uciążliwe grać z botami. Zrobilibyście chociaż tyle, że ze 2 rozdania od momentu ucieczki, i automatycznie gracz, który opuścił, przegrywa, albo chociaż przyspieszylibyście jego czas wyrzucania kart, gdyż w tej chwili po ucieczce zwykle ciągnie się cała gra, aż ktoś uzyska (bynajmniej nie ten, który opuścił) 1000 punktów. Czy jest to do wykonania? Bardzo bym prosił.

I jeszcze jedno pytanie: dlaczego w tysiącu na dwóch nie ma bomby? Na trzech jest, a na dwóch też by się przydała.

Pozdrawiam i proszę o odpowiedź.
                  Może po prostu gracz nie ucieka, tylko nie wykonuje ruchu a czas leci- podczac ucieczki wydaje mi się, że powinno automatycznie wyrzucac, chyba portal nie pozwolilby sobie na tak fatalny błąd ?
                  W takiej sytuacji nie jest nikt nic w stanie zrobić, ponieważ czas który jest przeznaczony na wykonanie ruchu jest nieco wydłużony z myślą o graczach którzy muszą troszke dłużej pogłówkować zanim wykonają ruch, jest to moim zdaniem spory plus dla gierki.
                  Pozdrawiam

Comment

w-----a mnie to wygralem 3 ry po 25 tysiecy a na koncie zero ogarniecie to?

Comment

Working...
                    X