Announcement

Collapse
No announcement yet.

NOWE Bingo! - wersja BETA

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• NOWE Bingo! - wersja BETA

Kochani, zapraszamy do testowania nowej wersji Bingo (podobnie jak Poker 2017 napisana została w technologii Unity). Prosimy o feedback
    https://www.gamedesire.com/pl/bingo-2017/play

Szkoda, że samemu nie można stołu wybrać, bo, jeżeli to jest tak jak na flashu (main lobby) to wrzuca randomowo najczęściej do stolików gdzie ludzi nie ma.

Comment

Wizualnie fajnie z początku coś mi zacinało grę ale być może wina neta była.

Pytanie co z Jackpotem jak będzie oznakowany ?

Do czego służy to pokrętło i co oznaczają te cyferki

Click image for larger version

Name:	ScreenHunter_1408.jpg
Views:	1
Size:	11.8 KB
ID:	52834

Comment

O Jackpocie - brak gwiazdy wiemy.
        Te cyfry to kolejne strony z kuponami.

Comment

Chat boczny mało czytelny moim zdaniem litery się zlewają .. I zacina się z opóźnieniem się wyświetla. Do tego Zacina się o pare sekund sama gra, Widać to po "wylatujących" kulkach.

Comment

Witam Najpierw minusy : 1) Zbyt "zywe" kolory po kilku minutach wzrok sie meczy ten roz moglby byc nieco bledszy 2) Brak animacji "kulka" lubilam go 3) Tlo czatu za ciemne i za malo przejrzyste. 3) Na stronie startowej w zakladce przyjaciele jest pusto...A teraz plusy : 1) Glos lektora do wyboru damski i meski bardzo mi sie podoba. Mile dla ucha obydwa - ze swietna dykcja 2) przejrzysty i dobrze widoczny caly stol bingo, uklad kuponow, przyciskow , czatu OK 3) zamiana balonikow na gwiazdki jest tez fajniejsze. Nie widze jackpota ? Click image for larger version

Name:	Immaginebin.png
Size:	817.6 KB
ID:	52900
            Last edited by *mirranda*; 02-01-2017, 06:50 PM.

Comment

Click image for larger version

Name:	ScreenHunter_1415.jpg
Size:	148.2 KB
ID:	52905

u mnie wyświetlają się "Przyjaciele"
              Last edited by kaska433; 02-01-2017, 08:00 PM.

Comment

mało czytelne kupony wg mnie, nie widać kiedy wpada bingo. jak wyżej czat również mało czytelny. a jeśli chodzi o stabilność to co aktualizacja ff jest co raz gorzej tu akurat mam na myśli całość taki mały offtop

Comment

U mnie w ogóle nie działa nowa wersja . A poker spieprzyliście bo zawsze otwierała mi się gra na nowej karcie teraz na stronie startowej gdzie jak gram to nie mogę wejść na swój profil .

Comment

pojawił się również błąd skryptu, po wcześniejszym graniu normalnie w dodatkowym oknie nowa wersja się przycina

Comment

Mnie się nowe BINGO nie otwiera czemu nie wiem

Comment

Według mnie kolory liczb na kuponach sobie zbyt jaskrawe, co powoduje, że są mocno nieczytelne. Tak naprawdę kiedy grałem to patrzyłem tylko na to ile mi zostało liczb do końca, bo nie ogarnąłbym tego. Wolałbym już żeby były tak jak na Flashu całe białe i po prostu pokazywało na ciemny tle, że jest jakaś liczba trafiona.

Comment

Originally posted by boss4 View Post
                          U mnie w ogóle nie działa nowa wersja . A poker spieprzyliście bo zawsze otwierała mi się gra na nowej karcie teraz na stronie startowej gdzie jak gram to nie mogę wejść na swój profil .
                          Możesz otworzyć grę klikając na niej prawym przyciskiem myszy i wybierając opcję "Otwórz w nowej karcie".

Comment

Jak dla mnie, to zdecydowanie bingo w wersji testowej jest duuzo gorsze, od oryginalu - sorki za szczerosc hehe
                            Brak mozliwosci tworzenia nowych stolikow, usuniecie rakebacka to jak dla mnie kiepski pomysl
                            Wczesniej takie rakebacki byly takze na pokerze, ale po ich zabraniu z tej gry, jedyna opcja zwrotu byl rakeback w bingo
                            W nowej wersji bingo rakebacka nie ma, wiec jak dla mnie ten pomysl jest nietrafiony
                            Zastapienie balonikow gwiadkami jest do przyjecia ( w sumie co za roznica) , ale kompletnie nie widac jackpota ( ktos juz o tym wczesniej wspominal)
                            Wszystkie gwiazdki sa takie same, a powinna byc ta jackpotowa innego koloru np czarnego, tak by wiedziec, czy mam szanse na jacka czy tez juz jest po tzw rybach
                            Gra zdecydowanie za dlugo sie laduje, a dodatkowo czesto sie zacina, wiec z mety chce sie grac tylko w ta starsza wersje
                            Mozna powiedziec, ze obraz doslownie bije po oczach - kolorystyka jest fatalna
                            Czat malo przejrzysty
                            Kupon wygrywajacy kolorystycznie slabo oznaczony - kolor fioletowy slabo widoczny
                            Tak by tylko nie narzekac, to powiem,ze ta nowa wersja ma takze i swoje zalety :x
                            W starszej wersji, gdy gralismy np za 6 kuponow, to mozna bylo zakupic 1 - 3 - 6 kuponow
                            Gdy dolaczylismy odrobine pozniej, tj w trakcie gry, to 3 kuponow praktycznie nie dalo sie kupic
                            System zaliczal tylko 1 kupon, badz 6
                            W nowszej wersji ten problem znika - mamy pelen wybor kuponow i to niezaleznie od tego, kiedy sie dolaczymy do gry - zdecydowanie na plus ta zmiana
                            Wybor lektora ( damski i meski) takze jest jak dla mnie trafiony
                            Natomiast puki co, to ta gra ma zdecydowanie wiecej minusow, ale dajmy Wam troche wiecej czasu na poprawki
                            Starsza wersja jest optymalna, wiec puki co, to przy tym wyborze ktory mamy, to zapewne 75% gra w stare bingo
                            Tamtej wersji niewiele mozna zarzucic a tu stale ktos dolozy od siebie 3 grosze :P POZDRO <beer>

Comment

Dziękujemy za dotychczasowe uwagi. Zajrzyjcie na konta - mogą tam czekać upominki za Waszą pomoc

Comment

Working...
                              X