Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bingo - mam pecha

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Bingo - mam pecha

Proste pytanie ,dlaczego nic nie robicie zeby gracze nie tworzyli nowych kont ... ja wszystko rozumie ,ale zeby 200gier w bingo zrobic i ledwo jedno bingo zdobyć Kupuje zetony i wiecznie jestem wyzerowana ... a inni po 200milionow na kontach maja Ich zerujce jest z czego ...Jak można tak ludzi okradac pod przykrywka losowosci ? Dziękuje za piękne chwile na GD -sponsor kaskagolec

Kaśka, a może tylko Cię Bozia nie lubi?

Comment

Cóż za dziwne pytanie jak mniemam inteligentnej osoby? Po co pozwolenie na tworzenie nowych kont na portalu który się z tego utrzymuje? Nie no,podziwiam bystrość,miła poprawa humoru na sam koniec dnia. I co ma do rzeczy tworzenie nowych kont przez graczy przy przegranych?? Że mało sprawiedliwa jest ta losowość na bingo to każdy wie i wiadome że nic z tym nie da się zrobić. Może czas zmienić formę rozrywki wolnego czasu.
      A o ile pamięć mnie nie zawodzi to Pani Kasia nie raz obiecywała jeszcze na starym forum że więcej nie zakupi żetonów i że stąd odchodzi. Hm może zamiast marudzenia jakaś konsekwentność w zamiarach Mamy wakacje,lato,lepiej na spacer pójść niż marnować urodę na stres tu

Comment

Cóż za dziwne mniemanie? Po co mniemać, gdy można na spacer pójść, urodę podreperować, humor poprawić?
        Nie szkoda czasu na kąśliwość, gdy wypić i prawdziwie zakąsić w spokoju letniego wieczoru można?
        Pozwólmy innym grzeszyć niewiedzą, dajmy odpowiedź, a nie zastanawiajmy się nad ich bystrością, której, akurat w przypadku Pani Kasi, jej nie brakuje, a i inteligencję mogłaby rozdawać.
        A, jeśli nie rozumiemy pytania, to najlepiej spytać, czy poprosić o wyjaśnienie, bo może przeszacowujemy swój intelekt

Comment

Wątpliwa sprawa w każdej z zawartej kwestii jeśli po raz enty ma się te same pretensje a w sumie i nie mi je rozwiewać lub się zastanawiać kto bardziej urodą czy inteligencją nie grzeszy Sztuką zacną jest uczyć się na swoich błędach,jeśli nie;cóż jedynie ucierpi tylko kieszeń uroczego inteligenta

Comment

Otóż to, nie nam rozwiewać czyjeś pretensje czy wątpliwości zwłaszcza gdy nas o to nie prosi! Lecz naszą sprawą mniemać o posiadaniu inteligencji przez kogoś, na podstawie przytaczanych faktów, które ponoć świadczą o jej braku u niego. Bo to jest zwyczajna złośliwość. Czyli uczmy się na błędach, nie tylko swoich.

Comment

To nie złośliwość a jedynie obserwacja zaistniałej od dłuższego czasu pretensji danej osoby.Niestety pewne działania i słowo pisane,same nasuwają fakty oczywiste,i tylko przykrym pozostaje stan że niektórzy nie są w stanie wyciągnąć prawidłowych wniosków z własnych,tyle razy popełnionych już,tych samych błędów Może zamiast pretensji trzeba się zastanowić nad własnym działaniem.
              Nic osobistego nie mam do tej osoby,tylko śmieszą mnie już wymyślane kolejne powody,mniemanych przegranych tej Pani. Jak zakładałem tu pierwsze konto X-lat temu był to portal dla osób pełnoletnich, trochę mnie nie było i widzę że jednak zakres wieku od- lat się tu trochę zmienił skoro mają miejsce tak dziecinne oskarżenia.
              Ale zgadzam się,nie nam to rozstrzygać ani zakresu urody, ani zakresu inteligencji,poczekajmy na wypowiedź osób do tego upoważnionych

Comment

Na poczatek przypomne haslo pewnej akcji internetowej: KOMENTUJ, NIE OBRAZAJ. Na Forum wyrazamy opinie o grach a NIE O GRACZACH.
                Podzielam zdanie kaskagolec, ze od dawna trudno o wygrana w BINGO. Jeszcze 2 lata temu mozna bylo uzyskac 5 bingo w 30 losowaniach, zaprzestalam regularnej gry kiedy nawet w 40 losowaniach 3 Bingo nie wpadaly. Nie wnikam w szczegoly i wnioskow nie wyciagam dlaczego tak sie dzieje bo przeciez w kazdym losowaniu sa wygrywajacy. BINGO to specyficzna gra i nie sposob jej zmienic tak jak np. Last Temple gdzie trudniej przejsc kazda nastepna plansze ku uciesze graczy. Podobnie jak w Bingo jest na Classic Slots. Tyle tylko, ze na Slotach latwiej zmienic ustawienia by wygrane wpadaly rzadziej. A wpadaja duzo rzadziej niz 2 lata temu. Spedzam wiec zdecydowanie wiecej czasu na innym portalu gier, tutaj natomiast bywam sporadycznie czyli 'wpadam duzo rzadziej niz 2 lata temu.'

Comment

To też nie jest złośliwość, tylko poobserwacyjne refleksje. Jeśłi w czasie obserwacji występowała większa ilość pretensji to należało napisać "zaistniałych". Żadne słowo pisane i pewne działania nie "nasuwają faktów". Fakty są, albo ich nie ma i jedynie można wysnuć wniosek jak te "fakty" wyglądają. Tak, przykrym jest stan, ale wcale nie musi takim pozostać, zwłaszcza, że nasze rozumienie prawidłowości wniosków nie musi sie pokrywać z prawidłowością wniosków innych osób. Czy to osobiste, czy nie, czy śmieszy już, czy od jakiegoś czasu, nijak sie ma do tego, że przegrane nie są wymyślone(mniemane) są realne, choć już powody mogą takimi być. Tak, nie nam rozstrzygać(?) o urodzie i inteligencji Pani Kasi, bo nie mamy do tego żadnych przesłanek, a juz o zakresie tych zewnętrznych i wewnętrznych cech to zupełnie nie, bo takiego czegoś nie ma. Bo chyba nie będziemy, dociekać czy piękna do pasa, Pani Kasia, jest mniej urokliwa od tego pasa w dół. Poczekajmy, oby to nie było oczekiwaniem na Godota, na owe upoważnione osoby(przez kogo, do czego?), choć pewnie paru samozwańców się znajdzie, a dministracja nie raczy. Jak ja zakładałem tu konto to żaden zakres wieku nie istniał, mogli i stulatkowie założyć, jednak istniało kryterium płci, choćby po to by wiedzieć jak się zwracać do adwersarzy, czego ja w tej sytuacji jestem pozbawiony Pani Kąśliwa(Panie Kąśliwy).

Comment

temat ważny jak zeszłoroczny śnieg, znowu odgrzany kotlet ;] Kogo to w ogóle obchodzi, ze ktoś nie wygrywa ? Jak ja wygrywam to najważniejsze, cała reszta się nie liczy.

Comment

Mnie Mike obchodzi, i wcale mnie nie interesują twoje intymne wynurzenia..

Comment

Originally posted by po_co_mi_nik View Post
                        Mnie Mike obchodzi, i wcale mnie nie interesują twoje intymne wynurzenia..
                        mnie interesuje tylko moj stan konta i moje zetony i wygrane, reszta moze zawsze przegrywać a ja wygrywać ich żetony

Comment

bingo-nie mamy zadnego wpływu na grę,tez mnie denerwuje to ze ja na 30gier ani razu nie trafiam a jedna i ta sama osoba w tym czasie z pięć razy wygrywa,ale mogę mieć pretensje tylko do siebie ze nadal gram w to gówno

Comment

A ja chętnie bym pograła,ale dziadowski system nie wpuszcza mnie do stołu:"niestety nie możesz dołączyć do gry jako obserwator".Skąd on wie,że ja chcę obserwować,a nie grać?!Mam wymagane środki,ale jestem zmuszona je zaoszczędzić

Comment

Originally posted by 42nata View Post
                              A ja chętnie bym pograła,ale dziadowski system nie wpuszcza mnie do stołu:"niestety nie możesz dołączyć do gry jako obserwator".Skąd on wie,że ja chcę obserwować,a nie grać?!Mam wymagane środki,ale jestem zmuszona je zaoszczędzić
                              Uruchamiaj grę przez Lobby i komunikat nie będzie prezentowany.

Comment

Working...
                              X