Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nie mogę zagrać na Brązowej Arenie

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Nie mogę zagrać na Brązowej Arenie

Zagrać na brazowej arenie ,Wyskakuje Ups: Przepraszamy nie udalo sie podlaczyc do serwer gry
    Rozumie raz czy dwa ale notorycznie nie mogę grać Bardzo prosze rozwiazac ten problem ,bo wydaje mi sie z,e to wasze celowe zagranie

Witaj, czy to się dalej powtarza? Możesz napisać, w którą wersję pokera grasz?

Comment

Hej Po waszych zmianach znowu nie moge zagrac na brazowej arenie Ja tylko grywam w jackpota Boze co za los te zmiany tylko utrudniaja zycie

Comment

Originally posted by Lena View Post
        Witaj, czy to się dalej powtarza? Możesz napisać, w którą wersję pokera grasz?
        Android here, free bronze arena does not load.

*edit* free arena does not load on either Android or my laptop (Opera)
        Last edited by  ✝   Bri   ✝ ; 10-06-2018, 05:47 PM.

Comment

It appears as though Gamedesire ended the older version of PokerLivePro. This was the most reliable and easiest to navigate version of the game. Not good, also may have caused conflict in having done so.

Comment

Originally posted by  ✝   Bri   ✝  View Post
            It appears as though Gamedesire ended the older version of PokerLivePro. This was the most reliable and easiest to navigate version of the game. Not good, also may have caused conflict in having done so.
            It's back up and running.....they just had a bug in the programing and quickly fixed it.....

Comment

Working...
            X